پرچم مذهبی جاچوب خور

پرچم مذهبی جاچوب خور

در ایام عزا حتما پرچم مذهبی جاچوب خور را در کنار خیابان ها دیده اید، این پرچم ها از سه طرف به صورت دو سوزنه دوخته و از یک طرف جای چوب دارد. جنس پرچم مذهبی جاچوب خور از ساتن و فلامنت می باشد

پرچم مذهبی جاچوب خور
پرچم مذهبی جاچوب خور

موارد کاربرد پرچم مذهبی جاچوب خور

این پرچم ها در مراسمات مذهبی به خصوص در ایام محرم ، صفر و ایام فاطمیه استفاده میشود. پرچم مذهبی جاچوب خور معمولا جهت نصب در کنار خیابان یا وسط بلوار استفاده میشود.

خرید پرچم مذهبی جاچوب خور

پرچم مذهبی جاچوب خور معمولا در سایزهای ۸۰×۶۰ ، ۱۲۰×۷۰ ، ۱۵۰×۹۰ ،۲۴۰×۱۴۰ تولید میشوند، همچنین جهت سفارش پرچم مذهبی جاچوب خور در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم مذهبی جاچوب خور

قیمت پرچم مذهبی جاچوب خور متناسب با اندازه پرچم ها و شکل هندسی آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به نوع چاپ ، جنس پارچه ( ساتن ویا فلامنت ) ، جنس نوار ، قطر نوار و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم مذهبی جاچوب خور آگاه شوید.

مشخصات پرچم مذهبی جاچوب خور
جنس
ساتن ، فلامنت
سایز
۸۰×۶۰ ، ۱۲۰×۷۰ ، ۱۵۰×۹۰ ،۲۴۰×۱۴۰
نوع چاپ
دیجیتالی / اسیدی / سیلک
نوع دوخت
دوخت صنعتی
کاربرد
تزئینات مذهبی در خیابان ها / بلوار ها / ورودی مجالس

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش