پرچم تشریفات ساتن آمریکایی

پرچم تشریفات ساتن آمریکایی همانطور که از نامشان پیداست به دلیل تشریفاتی بودن آنها می بایست دارای کیفیت بالایی باشند. بر خلاف اسم این پرچم ، جنس پارچه تایوانی است اما به این اسم یعنی ساتن آمریکایی مشهور شده است. چاپی که در پرچم تشریفات ساتن آمریکایی مورد استفاده قرار میگیرد از نوع دو رو و بسته به تعداد پرچم و تعداد رنگهای لوگو به صورت دیجیتال یا سیلک قابل چاپ میباشد.
دور این محصول توسط ریشه دوخته میشود یا به اصطلاح ریشه دوزی میشود که شما میتوانید به صورت تک و یا دوبل سفارش دهید. لازم به ذکر می‌باشد چاپ پرچم به صورت دیجیتال با دستگاه تمام اتوماتیک با کیفیت چاپ و رنگ بسیار بالا و بدون محدودیت رنگ به صورت قابل شستشو صورت میگیرد.

پرچم تشریفات ساتن آمریکایی
پرچم تشریفات ساتن آمریکایی

موارد کاربرد پرچم تشریفات ساتن آمریکایی

پرچم تشریفات ساتن آمریکایی همانطور که از نامش پیداست، کاربرد تشریفاتی دارد و در محل هایی همچون سفارت خانه ، فرودگاه ، هتل بین المللی ، جلسات اداری ، شرکت های دولتی و خصوصی و… استفاده میشود.

خرید پرچم تشریفات ساتن آمریکایی

پرچم تشریفات ساتن آمریکایی معمولا در سایز استاندارد ۱۵۰ × ۹۰ سانتی متر تولید و روی دو مدل پایه خورشیدی و پنجه شیری نصب میشود، همچنین جهت سفارش پرچم تشریفات ساتن آمریکایی در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم تشریفات ساتن آمریکایی

قیمت پرچم تشریفات ساتن آمریکایی متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تشریفات ساتن آمریکایی آگاه شوید.

مشخصات پرچم تشریفات ساتن آمریکایی
جنس پارچه
تایوانی
چاپ
دیجیتال ، سیلک
نوع چاپ
دو رو
قابلیت شستشو
دارد
سایز استاندارد
۱۵۰ × ۹۰ سانتی متر
دوخت دور
ریشه دوزی به دو روش تک و دوبل

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش