برج پرچم مذهبی

جنس برج پرچم مذهبی ساتن درجه یک می باشد و معمولا به جهت زیبایی کار به صورت تکه دوزی، دوخته می شوند که هم به صورت تک رو و هم به صورت دورو دوخته می شوند در این نوع پرچم به علت ارتفاع بالای نصب دور دوزی بسیار محکم با نوار برزنت انجام می شود که تاثیر بسزایی در مقاومت پرچم دارد.

پرچم مذهبی بزرگ

موارد کاربرد برج پرچم مذهبی

بی شک برج پرچم مذهبی را در میادین اصلی شهر و مکان های باز مانند پادگان ها ، ادارات و… در مراسمات مذهبی به خصوص در ایام محرم ، صفر و ایام فاطمیه دیده اید. برج پرچم مذهبی به دلیل داشتن ارتفاع زیاد اهمیت زیادی در زیبایی محیط دارد. این پرچم معمولا در رنگ های مشکی ، سبز و قرمز تولید می شود.

خرید برج پرچم مذهبی

برج پرچم مذهبی معمولا در سایزهای ۳×۲ افقی تا ۲۵×۱۵ تولید میشوند، همچنین جهت سفارش برج پرچم مذهبی در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت برج پرچم مذهبی

قیمت برج پرچم مذهبی متناسب با اندازه پرچم ها و شکل هندسی آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به نوع چاپ ، جنس نوار ، قطر نوار و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز برج پرچم مذهبی آگاه شوید.

برج پرچم مذهبی
مشخصات برج پرچم مذهبی
جنس
ساتن درجه یک
اندازه
۳×۲ افقی تا ۲۵×۱۵
جنس نوار
برزنت
نوع چاپ
چاپ دو طرفه دیجیتالی / اسیدی / سیلکی
نوع دوخت
دوخت صنعتی
کاربرد
آذین بندی فضاهای باز و فراخ مانند میادین شهری

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش