برج پرچم مذهبی

جنس برج پرچم مذهبی ساتن درجه یک میباشد و معمولا به جهت زیبایی کار به صورت تیکه دوزی دوخته میشوند که هم به صورت تک رو و هم به صورت دورو دوخته میشوند
در این نوع پرچم به علت ارتفاع بالای نصب دور دوزی بسیار محکم با نوار برزنت انجام میشود که تاثیر بسزایی در مقاومت پرچم دارد.

پرچم مذهبی بزرگ

موارد کاربرد برج پرچم مذهبی

برج پرچم مذهبی بی شک در میادین اصلی شهر و مکان های باز بزرگ مانند پادان ها ، ادارات و… در مراسمات مذهبی به خصوص در ایام محرم ، صفر و ایام فاطمیه دیده اید. برج پرچم مذهبی به دلیل داشتن ارتفاع زیاد اهمیت زیادی در زیبایی محیط دارد. این پرچم معمولا در رنگ های مشکی ، سبز و قرمز تولید میشود.

خرید برج پرچم مذهبی

برج پرچم مذهبی معمولا در سایزهای ۳×۲ افقی تا ۲۵×۱۵ تولید میشوند، همچنین جهت سفارش برج پرچم مذهبی در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت برج پرچم مذهبی

قیمت برج پرچم مذهبی متناسب با اندازه پرچم ها و شکل هندسی آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به نوع چاپ ، جنس نوار ، قطر نوار و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید به طور 24 ساعته با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز برج پرچم مذهبی آگاه شوید.

برج پرچم مذهبی
مشخصات برج پرچم مذهبی
جنس
ساتن درجه یک
اندازه
۳×۲ افقی تا ۲۵×۱۵
جنس نوار
برزنت

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش