ریسه پرچم رنگی

ریسه پرچم رنگی در میدان های شهر ، کنار اتوبان ها و… همزمان با مراسمات مذهبی و ملی کشورمان استفاده میشود ، جنس پارچه استفاده شده برای تولید ریسه الوان ، ساتن چینی می باشد. برای زیبایی و تمیزی دور ریسه به صورت لیزری برش داده میشود. این پرچم های کوچک توسط یک نوار برزنت با استحکام بالا به قطر دو سانتی متر به یکدیگر متصل میشوند.

ریسه رنگی
ریسه پرچم الوان

موارد کاربرد ریسه پرچم رنگی

از ریسه پرچم رنگی در مکان های مختلفی از جمله میدان ها ، کنار اتوبان ها ، خیابان ها ، بزرگراه ها و … استفاده میشود همچنین برای مراسمات مختلف مخصوصا مراسمات ملی مانند جشن ۲۲ بهمن و مذهبی مانند تولد امامان میتوان استفاده کرد. ریسه الوان یا همان ریسه پرچم رنگی به صورت تک رنگ و رنگارنگ متناسب با سفارش مشتری قابل تولید می باشد.

خرید ریسه پرچم رنگی

ریسه پرچم رنگی به طور معمول به صورت لبگرد هلالی ، مثلثی و مستطیلی در سایز ۳۰ * ۲۰ تولید میشود. اما شرکت پرچم درفش این امکان را دارد تا ریسه الوان شما را متناسب با شکل هندسی و سایز دلخواه شما به صورت کاملا سفارشی تولید نماید.
لازم به ذکر است ریسه پرچم رنگی تولید شده این شرکت قابلیت چاپ ، بسته به طرح یا متن مشتری را نیز دارند.

قیمت ریسه پرچم رنگی

قیمت ریسه پرچم رنگی متناسب با اندازه پرچم ها و شکل هندسی آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به جنس پارچه ، جنس نوار ، قطر نوار و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز ریسه پرچم رنگی آگاه شوید.

مشخصات ریسه پرچم رنگی
جنس پارچه
ساتن چینی
طرح هندسی
لبگرد هلالی ، مثلثی ، مستطیلی
جنس نوار
برزنت دو سانتی
نوع برش دور پرچم
لیزری

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش