پرچم تبلیغاتی جا چوب خور

پرچم تبلیغاتی جا چوب خور

پرچم تبلیغات جا چوب خور نوعی دیگر از پرچم های تبلیغاتی از جنس ساتن چینی ایست که بیشتر برای تزئین فضا های خارجی اماکن اداری مانند سر در ها یا ورودی ها و برای آذین بندی بلوار ها توسط شهرداری ها استفاده می شود.
برای چاپ این پرچم ها از تکنولوژی های چاپ دیجیتالی و سیلکی استفاده می شود که بسته به تعداد سفارش، نوع چاپ نیز مشخص می شود.
نحوه نصب پرچم های جا چوب خور از طریق چوب ها یا میله های مخصوص پرچم می باشد که محل قرار گیری آنها نیز بر روی پرچم تعبیه شده است، همچنین برای دوخت این نوع پرچم ها از دوخت صنعتی دو سوزنه استفاده می شود.
پرچم تبلیغاتی جا چوب خور به طور استاندارد در سایز های: 70*120 / 90*150 / 1.5*2.5 تولید می شود که البته شما می توانید از طریق برقراری تماس با کارشناسان گروه پرچم درفش نسبت به سفارشی سازی ابعاد پرچم نیز اقدام بفرمائید.

پرچم تبلیغاتی جا چوب خور

موارد کاربرد پرچم تبلیغاتی جا چوب خور

پرچم تبلیغاتی جا چوب خور غالبا برای تزئین سر در غرفه های نمایشگاهی، ورودی اماکن اداری یا آذین بندی بلوار ها و خیابان های سطح شهر که توسط شهرداری ها انجام می شود، مورد استفاده قرار می گیرد.
پرچم تبلیغاتی جا چوب خور جزو پرچم های محبوب و پر کاربرد از خانواده پرچم های تبلیغاتی می باشد که توسط برند های شخصی یا ارگان های دولتی در بیشتر مراسمات، همایش ها، نمایشگاه ها یا کنفرانس هایی که علاوه بر تزئینات داخلی، نیاز به تزئینات محیطی فضای خارجی نیز دارند، انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت پرچم تبلیغاتی جا چوب خور

فرآیند قیمت گذاری پرچم تبلیغاتی جا چوب خور همانند سایر پرچم ها، با توجه به متریال و پارامتر های که در مراحل ثبت سفارش توسط مشتری تعیین می شود انجام می گیرد، برای مثال نوع چاپ، نوع دوخت، ابعاد پرچم و تعداد پرچم در خواستی از طرف مشتری در تعیین قیمت پرچم تاثیر گذار خواهد بود.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تبلیغاتی جا چوب خور آگاه شوید.

خرید پرچم تبلیغاتی جا چوب خور

شما مشتریان عزیز می توانید هم از طریق برقراری تماس با مشاورین گروه پرچم درفش و هم از طریق اپلیکیشن پیام رسان واتسپ، اقدام به استعلام قیمت، ثبت سفارش و خرید پرچم تبلیغاتی جا چوب خور اقدام بفرمائید.
کارشناسان گروه پرچم درفش با تکیه به تجربه چندین ساله خود در حوزه تولید پرچم می توانند مشاورین خوبی برای شما در طی روند ثبت سفارش باشند.

مشخصات پرچم تبلیغاتی جا چوب خور
جنس
ساتن چینی
نوع چاپ
دیجیتال و سیلک
نوع اتصال
چوب پرچم
سایز پرچم
۱۲۰×۷۰ , ۱۵۰×۹۰ , ۲/۵×۱/۵ سانتی متر
نوع دوخت
دور دوخت دو سوزنه

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش