پرچم رومیزی طلقی

پرچم رومیزی طلقی به این دلیل مورد استقبال فراوان قرار گرفته است که نصب راحتی دارد و پس از نصب بسیار شکیل و به صورت مخروطی قرار میگیرد
در دو جنس ساتن آمریکایی یا مخمل و با چاپ دیجیتال با کیفیت بسیار بالا تولید میشود و با یک لایه طلق (لمینیت) کیفیت بالا پشت پرچم پوشانده می‌شود. دور پرچم رومیزی طلقی به دو صورت برش لیزر یا ریشه دوزی ( به صورت تک و یا دوبل ) قابل انجام میباشد.

پرچم رومیزی طلقی

موارد کاربرد پرچم رومیزی طلقی

پرچم رومیزی طلقی همانطور که از نامش پیداست، بر روی بلندی مانند میز قرار میگیرد و در محل هایی همچون سفارت خانه ، فرودگاه ، هتل بین المللی ، جلسات اداری ، شرکت های دولتی و خصوصی و… استفاده میشود.

خرید پرچم رومیزی طلقی

پرچم رومیزی طلقی معمولا در سایز استاندارد ۳۰ × ۲۰ سانتی متر تولید و روی سه مدل پایه سنگ ، استیل و خاتم نصب میشود، همچنین جهت سفارش پرچم رومیزی طلقی در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم رومیزی طلقی

قیمت پرچم رومیزی طلقی متناسب با اندازه و نوع دوخت دور پرچم میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم رومیزی طلقی آگاه شوید.

مشخصات پرچم رومیزی طلقی
جنس پارچه
ساتن آمریکایی یا مخمل به همراه یک لایه لمینت
چاپ
دیجیتال ، سیلک
سایز استاندارد
۳۰ × ۲۰ سانتی متر
دوخت دور
ریشه دوزی یا برش لیزر

محصولات مرتبط