پرچم تبلیغاتی رومیزی

پرچم تبلیغاتی رومیزی

پرچم تبلیغاتی رومیزی در اتاق مدیریت و کارمندان ، پیشخوان ،هتل ها ، رستوران ها ،جلسات ،سمینارها و نمایشگاه ها بیشترین استفاده را دارد. جنس پرچم تبلیغاتی رومیزی از ساتن در انواع مختلف و همچنین مخمل است.
چاپ این پرچم با توجه به تعداد و رنگ لوگو به صورت سیلک یا دیجیتال انجام میشود و به صورت ریشه دوزی یا بدون ریشه در اختیار مشتری قرار میگیرد. کافیست شما لوگوی مجموعه خود را در اختیار ما قرار داده و بهترین پرچم رومیزی را با توجه به سلیقه شما چاپ کرده و در اختیار شما عزیزان میگذاریم.

پرچم رومیزی تی
پرچم رومیزی تی

خرید پرچم تبلیغاتی رومیزی

پرچم تبلیغاتی رومیزی متناسب با نوع کاربرد و محل مورد استفاده در سایزهای متفاوتی تولید میشود. شما میتوانید جهت سفارش و خرید پرچم تبلیغاتی رومیزی در سایز دلخواه و مناسب کسب و کارتان با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم تبلیغاتی رومیزی

قیمت پرچم تبلیغاتی رومیزی متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تبلیغاتی رومیزی آگاه شوید.

مشخصات پرچم تبلیغاتی رومیزی
جنس
ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی و مخمل
نوع چاپ
دیجیتال و سیلک
قابلیت شستشو
دارد
سایز پرچم
درخواست مشتری
نوع دوخت
دوردوزی لیزر یا ریشه دوزی

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش