پرچم ایران جا چوب خور

پرچم ایران جاچوب خور به صورت افقی نصب میشود که یک سمت پرچم به صورت جاچوب دوخته میشود و سه سمت دیگر به صورت دوسوزنه دوخته میشود جنس پارچه ساتن درجه یک می‌باشد و چاپ به صورت اسیدی یا دیجیتال انجام می شود که قابلیت شستشو را نیز دارا می باشد سایزهای این پرچم ۸۰×۶۰ ،۱۲۰×۷۰ ،۱۵۰×۹۰ ، ۲۱۰×۱۲۰ و ۲۵۰×۱۵۰ می‌باشد که با توجه به نیاز شما مشتریان عزیز تولید می شود پرچم ایران جاچوب خور در جشنهای ملی و اماکن دولتی و دیپلماتیک و شرکتها و سازمانها و اماکن ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد

پرچم ایران جا چوب خور
پرچم ایران جا چوب خور

خرید پرچم ایران جا چوب خور

پرچم ایران جا چوب خور همانطور که قسمت بالا گفته شد در سایز های متفاوتی تولید میشود که میتوانید به راحتی انتخاب نمایید. همچنین جهت سفارش پرچم ایران جا چوب خور در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم ایران جا چوب خور

قیمت پرچم ایران جا چوب خور متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم ایران جا چوب خور آگاه شوید.

مشخصات پرچم ایران جا چوب خور
جنس
ساتن / فلامنت
ابعاد
80*60 / 70*120 / 90*150 / 120*210 / 150*250
کاربرد
تزئین معابر و خیابان ها، ورودی مجالس، سردر خانه ها یا ادارات
نوع چاپ
اسیدی و دیجیتالی
نوع دوخت
دور دوزی دو سوزنه
نحوه نصب
از طریق میله یا چوب مخصوص پرچم

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش