پرچم رومیزی برش لیزر

پرچم رومیزی برش لیزر یکی از پر مصرف ترین پرچم های رومیزی حساب میشود. جنس پارچه آن ساتن کره ای می باشد و چاپ به صورت دو طرفه و دیجیتالی بدون محدودیت رنگ بر روی پارچه صورت میگیرد.
لازم به ذکر است همانطور که از نام پرچم رومیزی برش لیزر مشخص است دور پرچم توسط لیزر برش داده میشود تا کاملا صاف و تمیز بر روی پایه قرار گیرد.

پرچم رومیزی برش لیزر
پرچم رومیزی برش لیزر

موارد کاربرد پرچم رومیزی برش لیزر

پرچم رومیزی برش لیزر همانطور که از نامش پیداست، بر روی میز قرار میگیرد و در محل هایی همچون نمایشگاه ، سفارت خانه ، فرودگاه ، هتل بین المللی ، جلسات اداری ، شرکت های دولتی و خصوصی و… استفاده میشود.

خرید پرچم رومیزی برش لیزر

پرچم رومیزی برش لیزر معمولا در سایزهای استاندارد ۲۵ × ۱۵ و ۲۷ × ۱۸ و ۲۹ × ۱۹ سانتی متر تولید و قابل نصب بر روی پایه سنگ ، استیل و خاتم میباشد، همچنین جهت سفارش پرچم رومیزی برش لیزر در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم رومیزی برش لیزر

قیمت پرچم رومیزی برش لیزر متناسب با اندازه پرچم میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، کیفیت جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم رومیزی برش لیزر آگاه شوید.

مشخصات پرچم رومیزی برش لیزر
جنس پارچه
ساتن کره ای
چاپ
دیجیتال
نوع چاپ
پشت و رو
مدل پایه
سنگ ، استیل ، خاتم
سایز استاندارد
۲۵ × ۱۵ و ۲۷ × ۱۸ و ۲۹ × ۱۹ سانتی متر
برش دور
برش لیزر

محصولات مرتبط