پرچم اهتزاز مذهبی

پرچم اهتزاز مذهبی

جنس پرچم اهتزاز مذهبی از ساتن بوده و در سایزهای مختلف از ۲ متر تا ۱۰ متر قابل تولید می باشد. چاپ بر روی این پرچم ها به صورت اسیدی در حالت دو رو و سیلک و دیجیتال انجام می شود
اتصال به سیم بکسل از طریق دوخت واترپانچ روی پرچم می باشد.

پرچم اهتزاز مذهبی
پرچم اهتزاز مذهبی

موارد کاربرد پرچم اهتزاز مذهبی

همانطور که می دانید پرچم اهتزاز مذهبی بیشترین استفاده را در مراسمات مذهبی دارد. از این پرچم بیشتر در ایام محرم ، صفر و ایام فاطمیه استفاده می کنند.

خرید پرچم اهتزاز مذهبی

پرچم اهتزاز مذهبی از ۲ متر تا ۱۰ متر قابل تولید می باشد. لازم به ذکر است برای خرید پرچم اهتزاز مذهبی در سایز دلخواه خود، می توانید با مشاوران شرکت تماس حاصل فرمائید.

قیمت پرچم اهتزاز مذهبی

قیمت پرچم مذهبی اهتزاز متناسب با اندازه پرچم ها و جنس پارچه آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، قطر نوار و تعداد سفارش اشاره داشت. شرکت پرچم درفش با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما می دهد که محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت در بازار را، به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم اهتزاز مذهبی آگاه شوید.

مشخصات پرچم اهتزاز مذهبی
جنس پارچه
ساتن
نوع چاپ
اسیدی ، سیلک و دیجیتال
نوع اتصال به سیم بکسل
دوخت واترپانچ
سایز پرچم
۲ الی ۱۰ متر
کاربرد
مراسمات مذهبی
نوع دوخت
دوخت صنعتی

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش