میله پرچم

میله پرچم ها را می توان سایز متوسط پایه های پرچم مثلا با ارتفاع 2 متر تا 10 متر دانست، که برای برپائی پرچم هایی همچون پرچم های اهتزاز یا سامورایی غالبا در ورودی مجتمع ها یا هتل ها  به کار می رود.

جنس میله پرچم ها از فلز آهن یا گالوانیزه گرم است که معمولا برای نوع آهن نیاز به رنگ آمیزی صنعتی خواهیم داشت که هم از لحاظ بصری و هم از لحاظ مقاومت در برابر زنگ زدگی در درجه بهتری قرار گیرد.

برای نصب پرچم بر روی میله پرچم باید از سیم بکسلی که بر روی میله به همراه دو عدد قرقره تعبیه شده است استفاده کرد تا بتوان پرچم را در ارتفاع میله جابجا کرد.

میله پرچم
میله پرچم

موارد کاربرد میله پرچم

از میله پرچم برای برافراشتن پرچم های اهتزاز یا سامورایی در مقابل ساختمان های اداری، پاساژ های بزرگ، هتل ها یا برای آذین بندی پل های سطح شهری استفاده می شود که غالبا ارتفاع پرچم نیز بر اساس نوع پرچمی که قرار است بر روی میله نصب شود انتخاب می شود تا هارمونی پرچم و میله پرچم نیز حفظ شود.

قیمت میله پرچم

قیمت میله پرچم ها نیز مانند تمامی محصولات تولیدی که قابلیت سفارشی سازی دارند بر اساس پارامتر هایی تعیین می شود که توسط مشتری تعیین می شوند، برآورد می شود.

پارامتر هایی که در فرآیند تعیین قیمت نهایی میله پرچم تاثر گذارند عبارتند از سایز میله پرچم، جنس میله پرچم، پارامتر های فنی مانند ضخامت ورقه فلزی مورد استفاده در میله و تعداد میله پرچم سفارش داده شده.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز میله پرچم آگاه شوید.

خرید میله پرچم

اگر قصد خرید میله پرچم با هر مشخصاتی را دارید می توانید هم از طریق تماس با کارشناسان سایت پرچم درفش و هم از طریق اپلیکیشن پیام رسان واتسپ اقدام به استعلام قیمت و خرید میله پرچم بنمائید.

کارشناسان سایت پرچم درفش با تکیه به تخصص و تجربه ای که طی سالها فعالیت در حوزه تولید پرچم و میله پرچم کسب کرده اند، می توانند مشاورین خوبی در انتخاب و خرید میله پرچم مورد نیاز شما باشند.

مشخصات میله پرچم
پوشش میله
گالوانیزه گرم یا رنگ صنعتی
ارتفاع
2 متر تا 10 متر
جنس
فلز آهن / گالوانیزه گرم
کاربرد
برافراشتن پرچم های اهتزاز، سامورایی و امثال آنها
نوع رنگ آمیزی
صنعتی
نحوه اتصال پرچم
از طریق سیم بکسل متحرک

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش