پرچم طولی ایران

جنس پرچم طولی ایران از ساتن درجه یک هست که سه رنگ پرچم ایران به صورت تیکه دوزی به هم دوخته میشوند و بالا و پایین پرچم کلمه الله اکبر در سرتاسر پرچم چاپ میشود. در حاشیه این پرچم بندهایی دوخته میشود که به عنوان جای دست مورد استفاده قرار میگیرد.
سایز  پرچم طولی ایران که با نام پرچم ایران راهپیمایی هم شناخته شده است با توجه به درخواست و نیاز شما در عرض و طول سفارشی تهیه و ارسال میشود. بیشترین مورد استفاده از پرچم طولی ایران در مراسم ملی و راهپیمایی ها و استادیوم های ورزشی و مراسم های افتتاحیه میباشد.

پرچم طولی ایران

خرید پرچم طولی ایران

پرچم طولی ایران همانطور که در توضیح بالا گفته شد در طول و عرض متفاوتی تولید میشود. شما میتوانید جهت سفارش پرچم طولی ایران در سایز دلخواه متناسب با نوع استفاده از پرچم با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم طولی ایران

قیمت پرچم طولی ایران متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم طولی ایران آگاه شوید.

پرچم طولی ایران
مشخصات پرچم طولی ایران
جنس
ساتن درجه یک
ابعاد
به صورت سفارشی
نوع چاپ
دیجیتالی
کاربرد
همایش های ملی / راهپیمائی ها / استادیوم ها / افتتاحیه ها
نوع دوخت
دوخت سه تکه

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش