میله پرچم

پایه پرچم

پایه پرچم ها در واقع دکل های فلزی هستند که برای نصب اکثر پرچم ها مانند پرچم های بزرگ یا همان برج پرچم ها، پرچم های اهتزاز، پرچم های مدل سامورایی و … به آنها نیازمندیم. از پایه پرچم ها بسته به ارتفاع آنها در ورودی مجتمع های اداری – تجاری، ورودی دانشگاه ها، ساختمان های دولتی و خصوصی و در فضاهای باز مانند میادین شهری و پارکینگ ها استفاده می شود.

این پایه ها که از جنس آهن و گالوانیزه گرم ساخته می شوند، معمولا در ارتفاع 2 متر تا 20 متر قابل تولید هستند که بنا به نوع پرچم و لوکیشنی که قرار است پرچم در آن مکان نصب شود، ارتفاع پایه پرچم نیز متغیر خواهد بود.

بر روی پایه پرچم ها دو قرقره در بالا و پایین پایه و یک سیم بکسل در بین این قرقره ها تعبیه می شود که به هنگام نصب بتوان پرچم را به طرف نوک پایه پرچم هدایت کرد.

انواع پایه پرچم

پایه پرچم ها به چهار نوع مختلف تقسیم میشوند که عبارتند از میله پرچم ها، پایه برج پرچم ها، پایه پرچم تشریفات و پایه پرچم رومیزی.

هرکدام از این انواع مختلف پایه پرچم ها کاربرد های خاص خود را داشته و با توجه به نوع پرچم مورد استفاده و مکان های مشخص مورد استفاده قرار می گیرند، برای مثال از میله پرچم ها برای نصب پرچم های اهتزاز یا سامورایی در ورودی اماکن، از برج پرچم ها برای نصب پرچم های بزرگ در میادین شهری، از پایه پرچم تشریفاتی برای نصب پرچم های تشریفاتی در فضا های داخلی و از پایه پرچم رو میزی برای قرار دادن پرچم های کوچک رومیزی برروی میز ها یا پیشخوان ها استفاده میشود.

برج پرچم
میله پرچم

جنس پایه پرچم

تمامی پایه پرچم ها از جنس فلز ساخته میشوند اما چه نوع فلزی ؟ از آنجایی که بیشترین مصرف پایه پرچم ها، حال از هر نوعی که باشند، در فضاهای خارجی و باز بوده و به طور دائم در معرض تاثیر شرایط جوی مانند باد، باران، سرما، گرم و… هستند، جنس فلزی که برای ساخت پایه پرچم به کار میرود بسیار حائز اهمیت بوده و رابطه مستقیمی با طول عمر و استحکام پایه ها دارد.

جنس فلز هایی که برای ساخت پایه پرچم استفاده می شود معمولا از جنس آهن و جنس گالوانیزه گرم می باشد که هر دو از لحاظ استحکام و دوام دارای استاندارد های خوبی هستند و برای استفاده در تولید پایه پرچم ها کاملا مناسب و معقول می باشند.

قیمت پایه پرچم

قیمت پایه پرچم ها بر اساس ارتفاع و مشخصات فنی آنها محاسبه می شود، عواملی که در قیمت نهایی پایه پرچم ها تاثیر گذار هستند عبارتند از: ارتفاع پایه، جنس فلز مورد استفاده، ضخامت بدنه پایه و… که معمولا در هنگام ثبت سفارش توسط مصرف کننده تعیین و مشخص می شوند.

البته تعداد پایه سفرشی توسط مشتری تاثیر بسزایی در قیمت نهایی محصول خواهد داشت.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پایه پرچم آگاه شوید.

خرید پایه پرچم

اگر قصد خرید پایه پرچم دارید، می توانید هم از طریق تماس با مشاورین سایت پرچم درفش و هم از طریق پیام رسان واتسپ اقدام به استعلام قیمت، ثبت سفارش و خرید پایه پرچم مورد نظر خود بنمائید.

کارشناسان مجرب سایت پرچم درفش با تکیه به تجربه و تخصصی که طی سالها فعالیت در حوزه تولید پرچم و پایه پرچم کسب نموده اند در تمامی مراحل ثبت سفارش در کنار شما عزیزان خواهند بود.

مشخصات پایه پرچم
جنس
آهن / گالوانیزه گرم
ارتفاع
2 متر الی 20 متر
نحوه نصب
از طریق سیم بکسل
قابلیت جابجایی پرچم
دارد
کاربرد
نصب پرچم در ورودی ها / فضا های باز / سال ها
انواع
میله پرچم / برج پرچم / تشریفات / رومیزی

انواع پایه پرچم

میله پرچم ها در واقع همان پایه پرچم های سایز متوسط هستند که در ارتفاع 2 تا 10 متر تولید می شوند، جنس این میله پرچم ها از جنس فلز آهن یا گالوانیزه گرم هستند و برای نصب پرچم های اهتزاز کاربرد دارند.

برج پرچم ها پایه های بسیار بزرگی هستند که برای نصب پرچم هایی با ابعاد بسیار بزرگ به کار می روند و معمولا در فضا های باز مانند میادین شهری مورد استفاده قرار می گیرند. جنس این برج پرچم ها از جنس فلز آهن و گالوانیزه گرم بوده و ارتفاعشان از 10 متر تا 20 متر متفاوت است.

پایه پرچم تشریفات به عنوان نگهدارنده پرچم تشریفات استفاده می شود و معمولا از جنس استیل با پایه های چدنی تولید می شوند، این پایه ها در ارتفاع 130 سانتی متر تا 260 سانتی متر قابل تولید هستند.

پایه های کوچکی که برای نگهداری پرچم های رومیزی طراحی و تولید می شوند، جنس این پایه ها از جنس استیل می باشد که بر روی یک پایه سنگی یا چدنی سوار می شوند، پایه پرچم رومیزی در دو مدل ال L شکل و مدل T شکل تولید و به بازار عرضه می شوند.

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش