خرید پرچم رومیزی ساتن آمریکایی

پرچم رومیزی ساتن آمریکایی

پرچم رومیزی ساتن آمریکایی بر خلاف اسم این پرچم ، جنس پارچه تایوانی است اما به این اسم یعنی ساتن آمریکایی مشهور شده است. چاپی که در این پرچم  مورد استفاده قرار میگیرد از نوع دو رو و بسته به تعداد پرچم و تعداد رنگهای لوگو به صورت دیجیتال یا سیلک قابل چاپ میباشد.
دور پرچم رومیزی ساتن آمریکایی توسط ریشه دوخته میشود یا به اصطلاح ریشه دوزی میشود که شما میتوانید به صورت تک و یا دوبل سفارش دهید. لازم به ذکر می‌باشد چاپ پرچم به صورت دیجیتال با دستگاه تمام اتوماتیک با کیفیت چاپ و رنگ بسیار بالا و بدون محدودیت رنگ به صورت قابل شستشو صورت میگیرد.

پرچم رومیزی ساتن آمریکایی
پرچم رومیزی ساتن آمریکایی

موارد کاربرد پرچم رومیزی ساتن آمریکایی

پرچم رومیزی ساتن آمریکایی همانطور که از نامش پیداست، بر روی میز قرار میگیرد و در محل هایی همچون سفارت خانه ، فرودگاه ، هتل بین المللی ، جلسات اداری ، شرکت های دولتی و خصوصی و… استفاده میشود.

خرید پرچم رومیزی ساتن آمریکایی

پرچم رومیزی ساتن آمریکایی معمولا در سایز استاندارد ۳۰ × ۲۰ سانتی متر تولید و روی سه مدل پایه سنگ ، استیل و خاتم نصب میشود، همچنین جهت سفارش پرچم رومیزی ساتن آمریکایی در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم رومیزی ساتن آمریکایی

قیمت پرچم رومیزی ساتن آمریکایی متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم رومیزی ساتن آمریکایی آگاه شوید.

مشخصات پرچم رومیزی ساتن آمریکایی
جنس پارچه
تایوانی
چاپ
دیجیتال ، سیلک
نوع چاپ
دو رو
قابلیت شستشو
دارد
سایز استاندارد
۳۰ × ۲۰ سانتی متر
دوخت دور
ریشه دوزی به دو روش تک و دوبل

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش