تولید کننده پرچم

پرچم اهتزاز

پرچم اهتزاز برای نشان دادن لوگوهای شرکتی و سازمانها یا آرم شهرداری استفاده میشود. این پرچمها معمولا در میادین ، پل ها ،خیابان ها و جلوی ساختمان های دولتی یا خصوصی نصب می‌شوند. پرچم اهتزاز به دلیل اینکه در محیط های باز استفاده میشود و در معرض باد و نور خورشید قرار دارد باید از جنس خوب و دوخت کیفیت بالا تولید بشوند. پرچم اهتزاز تولید شده در شرکت پرچم درفش قابلیت شستشو نیز دارد.

انواع پرچم اهتزاز

پرچم های اهتزاز در سه دسته بندی مختلف و برای سه گروه مختلف از مصرف کننده ها تولید می شوند، گروه اول شهرداری ها، گروه دوم دهیاری ها و گروه سوم مصرف کننده های شخصی با لوگول اختصاصی، پرچم اهتزاز می تواند در هر طرح و مضمونی با هر رنگی که باب طبع مصرف کننده ها باشد تولید شود.

پرچم با آرم شهرداری

جنس پارچه پرچم اهتزاز

با توجه به این نکته که پرچم اهتزاز غالبا در فضای باز استفاده شده و بیشتر در معرض عوامل جوی مانند باد، باران و.. قرار می گیرد، لازم است که دقت بیشتری در انتخاب نوع پارچه آن داشته باشیم، از این رو تولید کننده ها از پارچه های ساتن و فلامنت که دارای دوام و مقاومت بالایی در برابر شرایط ذکر شده دارند استفاده می کنند.

قیمت پرچم اهتزاز

عوامل بسیاری در تعیین قیمت یک محصول تاثیر گذار هستند که در مورد پرچم اهتزاز می توان به عواملی همچون سایز پرچم، جنس پارچه، نوع چاپ و تعداد پرچم های سفارش داده شده توسط مصرف کننده اشاره کرد. معمولا پرچم های اهتزاز در تیراژ های بالا سفارش داده می شوند که این امر باعث کاسته شدن قیمت کل می شود.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم اهتزاز آگاه شوید.

خرید پرچم اهتزاز

شما می توانید به منظور خرید پرچم اهتزاز با مشاورین مجموعه پرچم درفش تماس حاصل کرده و بعد از مشخص کردن ابعاد و طرح مورد نظر خود اقدام به ثبت سفارش بنمائید.
کارشناسان مجموعه پرچم درفش با توجه به تجربه و تخصصی که طی سالها فعالیت در این حوزه به دست آورده اند، می توانند مشاورین خوبی برای شما در طی روند انتخاب جنس و طرح پرچم باشند.

مشخصات پرچم اهتزاز
جنس
ساتن و فلامنت
ابعاد
قابل سفارش
نوع چاپ
دیجیتال
نوع دوخت
دور دوزی
کاربرد
تزئین ورودی ادارات، کارخانجات، دانشگاه ها، استادیوم ها و…
نحوه نصب
نصب بر روی پایه های مخصوص

انواع پرچم اهتزاز

پرچم هایی که توسط شهرداری های به منظور آذین بندی معابر شهری سفارش داده می شوند معمولا به منظور سفارشی سازی پرچم ها به همراه آرم و لوگوی مختص شهرداری سفارش دهنده چاپ و تولید می شوند.

ارگان های کوچک و بزرگ دولتی مانند دهیاری ها و… که قصد سفارش پرچم برای تزئین فضاهای مورد نظر خود را دارند می توانند طرح مورد نظرشان را با استفاده از آرم ها و لوگو های مخصوص خود شخصی سازی نمایند.

اگر صاحب برندی هستید یا می خواهید پرچمی را در تیراژ بالا از طرف ارگان یا شرکتی سفارش دهید می توانید با استفاده از لوگو اختصاصی برند مورد نظر پرچم های خود را سفارشی سازی بنمائید.