سربند مذهبی

سربند مذهبی ، یکی از پر مصرف ترین وسایل در مراسمات مذهبی می باشد. سربند از یک پارچه مستطیلی به همراه یک متن چاپ شده در قسمت وسط آن ساخته میشود. چاپ به دو صورت سیلک یا سابلیمیشن بر روی سربند مذهبی صورت میگیرد و برای تمیزی کار به صورت دور لیزر برش داده میشود. ودر آخر باید گفت جنس پارچه مورد استفاده از ساتن می باشد.

سربند مذهبی
سربند مذهبی

موارد کاربرد سربند مذهبی

عمده استفاده از سربند مذهبی در راهپیمایی ها و عزاداری ها و هیئات مذهبی در ماه های مذهبی مانند محرم ، صفر و ایام فاطمیه می‌باشد.

خرید سربند مذهبی

سربند مذهبی معمولا دارای سایز  استانداردی می باشد، نکته ای که هنگام خرید قابل توجه است متن چاپ شده بر روی سربند می باشد. شرکت پرچم درفش دارای نمونه های متعددی از متن چاپ شده بر روی سربند ها می باشد که هنگام خرید میتوانید آنها را انتخاب نمایید، اما شما میتوانید به صورت کاملا سفارشی متن خود را برای ما بفرستید تا ما با بهترین کیفیت آن را بر روی سربند چاپ کنیم.

قیمت سربند مذهبی

قیمت سربند مذهبی متناسب با نوع چاپ ( سیلک و یا سابلیمیشن ) ، جنس پارچه و تعداد سفارش متغییر می باشد.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز سربند مذهبی آگاه شوید.

مشخصات سربند مذهبی
جنس
ساتن
نوع چاپ
سیلک ، سابلیمیشن
نوع برش دور پرچم
لیزری
کاربرد
مراسمات و همایش های مذهبی / راهپیمائی ها

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش