پرچم تبلیغاتی اهتزاز

پرچم تبلیغاتی اهتزاز

پرچم تبلیغاتی اهتزاز، نوعی از پرچم های تبلیغاتی است که در قالب پرچم های اهتزاز تولید می شود، این پرچم ها از جنس پارچه ساتن چینی و سوپر ساتن تولید می شوند که با توجه به مقدار سفارش از تکنولوژی های چاپ سیلکی، دیجیتالی و اسیدی بهره می برند.
ابعاد استاندارد پرچم اهتزاز 2*1 و1*10 می باشد که گروه پرچم درفش امکان شخصی سازی ابعاد این محصول را نیز مانند سایر محصولات، برای مشتریان محترم خود فراهم کرده است. برای دور دوزی و دوخت پانچ های اتصال پرچم تبلیغاتی اهتزاز از دوخت دو سوزنه صنعتی استفاده شده است که لحاظ دوام و کیفیت مورد تایید این شرکت نیز می باشند.

پرچم اهتزاز تبلیغاتی
پرچم اهتزاز تبلیغاتی

موارد کاربرد پرچم تبلیغاتی اهتزاز

پرچم تبلیغاتی اهتزاز عمدتا توسط ارگان های دولتی یا مجامع مذهبی، برای تزئین ورودی ها یا نصب بر روی دیوارها مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به شکل ظاهری این نوع پرچم ها گزینه ی مناسبی برای این نحوه استفاده خواهند بود.
در این محصول، تولید کننده ها اقدام به تعبیه حلقه های پانچ دوخته شده در مکان های مشخصی بر روی پرچم، برای اتصال به پایه پرچم یا نصب بر روی دیوار کرده اند که باعث سهولت بسیاری در پروسه نصب پرچم ها شده است.

قیمت پرچم تبلیغاتی اهتزاز

پرچم تبلیغات اهتزاز همانند سایر پرچم ها با توجه به متریال و پارامتر های فنی که از طرف مصرف کننده تعیین می شود، مانند جنس پارچه، نوع چاپ، نوع دوخت، ابعاد پرچم و… قیمت گذاری می شود که البته تعداد سفارش پرچم نیز تاثیر بسزایی در امر قیمت گذاری محصول دارد.
گروه پرچم درفش با بهره گیری از تجهیزات و تکنولوژی های بروز در باب تولید پرچم، همواره سعی بر ارائه خدماتی با کیفیت بالا و در عین حال قیمتی مناسب به شما عزیزان داشته است.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تبلیغاتی اهتزاز آگاه شوید.

خرید پرچم تبلیغاتی اهتزاز

از آنجایی که پرچم ها در انواع مختلفی با مشخصات مختلفی تولید می شوند و با توجه به امکان سفارشی سازی پرچم ها برای هر ارگان یا نهاد خاص، کارشناسان مجرب و متخصص گروه پرچم درفش، می توانند با تکیه به تجربه چندین سال فعالیت در حوزه تولید پرچم، مشاورین خوبی برای مصرف کننده ها در امر سفارش محصولات باشند.
مصرف کننده ها می توانند از طریق تماس با مشاورین گروه پرچم درفش اقدام به استعلام قیمت و خرید پرچم مورد نیاز خود بنمایند.

مشخصات پرچم تبلیغاتی اهتزاز
جنس
ساتن چینی و سوپر ساتن
نوع چاپ
دیجیتال ، سیلک و اسیدی
نوع اتصال
پانچ
سایز پرچم
۲×۱ الی ۱۰×۱ + سایز درخواستی مشتری
نوع دوخت
دو سوزنه واتر پانچ

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش