پرچم تشریفات طلقی

پرچم تشریفات طلقی

پرچم تشریفات طلقی به این دلیل مورد استقبال فراوان قرار گرفته است که نصب راحتی دارد و پس از نصب بسیار شکیل و به صورت مخروطی قرار میگیرد
در دو جنس ساتن آمریکایی یا مخمل و با چاپ دیجیتال با کیفیت بسیار بالا تولید میشود و با یک لایه طلق (لمینیت) کیفیت بالا پشت پرچم پوشانده می‌شود. دور پرچم تشریفات طلقی به دو صورت برش لیزر یا ریشه دوزی ( به صورت تک و یا دوبل ) قابل انجام میباشد.

پرچم تشریفات طلقی
پرچم تشریفات طلقی

موارد کاربرد پرچم تشریفات طلقی

پرچم تشریفات طلقی همانطور که از نامش پیداست، کاربرد تشریفاتی دارد و در محل هایی همچون سفارت خانه ، فرودگاه ، هتل بین المللی ، جلسات اداری ، شرکت های دولتی و خصوصی و… استفاده میشود.

خرید پرچم تشریفات طلقی

پرچم تشریفات طلقی معمولا در سایز استاندارد ۱۵۰ × ۹۰ سانتی متر تولید و روی دو مدل پایه خورشیدی و پنجه شیری نصب میشود، همچنین جهت سفارش پرچم تشریفات طلقی در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم تشریفات طلقی

قیمت پرچم تشریفات طلقی متناسب با اندازه و نوع دوخت دور پرچم میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تشریفات طلقی آگاه شوید.

مشخصات پرچم تشریفات طلقی
جنس پارچه
ساتن آمریکایی یا مخمل به همراه یک لایه لمینت
چاپ
دیجیتال ، سیلک
سایز استاندارد
۱۵۰ × ۹۰ سانتی متر
دوخت دور
ریشه دوزی یا برش لیزر

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش