ریسه پرچم مشکی

ریسه پرچم

ریسه پرچم به پرچم های کوچکی گفته میشود که به صورت مثلث ، مستطیل هلال نیم دایره یا هر شکل دیگر به تعداد زیادی به نوار دوخته میشوند. ریسه ها به صورت پرچم ایران ، رنگی یا مشکی مورد استفاده قرار میگیرند. قیمت مناسب ریسه پرچم به همراه زیبایی، این محصول را به یکی از پر فروش ترین محصولات پرچم تبدیل کرده است.
ریسه پرچم های شرکت پرچم درفش از ساتن براق تهیه میشود و با دستگاه به صورت لیزر برش داده شده و با نوار برزنت دو سانتی بهم دوخته میشوند که دوام بالا در شرایط جوی را دارند. ریسه ها در مراسم ملی ، مذهبی ،افتتاحیه ها ،سمینارها و نمایشگاه ها بیشترین مورد استفاده را دارند.

انواع ریسه پرچم

ریسه پرچم در سه نوع مثلثی، مستطیلی و لبه گرد تولید می شود که در واقع این تفاوت تنها برای تنوع در شکل ظاهری آنها به وجود آمده و تاثیری در کاربرد آنها ندارد.

ریسه ها عموما برای مراسمات جشن های ملی و اعیاد مذهبی مورد استفاده قرار می گیرند که این امر دلیلی بر نامگذاری انواع آنها از لحاظ کاربرد، به نام های ریسه مذهبی و ریسه ایران شده است.

ریسه پرچم رنگی با طرح دلخواه
ریسه پرچم الوان

جنس پارچه ریسه پرچم

برای تولید ریسه پرچم، معمولا از پارچه جنس ساتن و فلامنت استفاده می شود که با توجه به شرایط استفاده از ریسه ها، انتخاب مناسبی خواهد بود، همچنین برای اتصال پرچم ها به هم از یک نوار برزنتی باریک استفاده می شود که کیفیت و دوام این نوار برزنتی رابطه مستقیمی با کیفیت و طول عمر ریسه ها دارد.

قیمت ریسه پرچم

تعیین قیمت هر محصولی با توجه به پارامترهای مختلفی انجام می گیرد که در مورد قیمت ریسه پرچم دقیقا با توجه به نوع پارچه، نوع نوار برزنتی، نوع چاپ طرح گرافیکی ریسه پرچم، نوع دوخت و تعداد سفارش مصرف کننده تعیین می شود، هر کدام از موارد ذکر شده نقش بسیار مهمی در کیفیت و کاربرد ریسه ها دارند.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز ریسه پرچم آگاه شوید.

خرید ریسه پرچم

مصرف کننده های محترم می توانند به منظور خرید ریسه پرچم، با برقراری تماس تلفنی با مشاورین گروه پرچم درفش و یا از طریق اپلیکیشن واتسپ نسبت به استعلام قیمت و ثبت سفارش خود اقدام بفرمایند.
متخصصان گروه پرچم درفش با چندین سال تجربه و سابقه فعالیت در حوزه پرچم ها، می توانند مشاورین خوبی برای انتخاب و سفارش ریسه پرچم برای شما مشتریان عزیز باشند.

مشخصات ریسه پرچم
جنس پارچه
ساتن چینی
طرح های هندسی
مستطیلی ، لبگرد هلالی ، مثلثی
نوع چاپ
اسیدی
جنس نوار
برزنت دو سانتی
نوع برش دور پرچم
لیزری
قابلیت چاپ متن ویا طرح دلخواه
دارد

انواع ریسه پرچم

ریسه ایران به پرچم هایی گفته می شود که به صورت رشته ای و با استفاده از اتصال چندین پرچم ایران کوچک به هم تولید می شوند، این پرچم های کوچک با استفاده از نوار برزنتی باریکی به هم متصل می شوند تا مقاومت مناسبی در برابر کشیده شدن یا تنش های حاصل از شرایط جوی را داشه باشند.

ریسه های رنگی از اتصال چندین پرچم رنگی مختلف به هم به صورت رشته ای تولید می شوند و کاربرد های بسیاری در آذین بندی مراسمات جشن و همایش های ملی دارند،  

ریسه مشکل جزو پرچم هایی به حساب می روند که به گروه پرچم های عزاداری تعلق دارند و معمولا برای تزئین فضای مساجد و هیئت ها و در ایام سوگواری مذهبی مورد استفاده قرار می گیرند.

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش