پرچم مذهبی دستی

پرچم مذهبی دستی که در عزاداری ها استفاده میشود توسط برش لیزری که در دور پرچم صورت میگیرد، ساخته میشود و از یک طرف یک فضای مناسب برای قرار گیری چوب پلاستکی بر روی پرچم مذهبی دستی، ایجاد میشود. این پرچم بسته به سفارش و تعداد به صورت سیلک و سابلیمیشن چاپ میشود. همچنین پارچه ای که برای ساخت این پرچم استفاده میشود، ساتن می باشد

پرچم مذهبی دستی

موارد کاربرد پرچم مذهبی دستی

پرچم مذهبی دستی جهت استفاده در راهپیمایی ها ، عزاداری ها و تجمعات مذهبی به خصوص در ماه های مذهبی مانند محرم ، صفر و ایام عزاداری امامان تولید میشوند.

خرید پرچم مذهبی دستی

پرچم مذهبی دستی معمولا در سایزهای ۳۰×۲۰ و ۴۰×۳۰ تولید میشوند، همچنین جهت سفارش پرچم مذهبی دستی در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم مذهبی دستی

قیمت پرچم مذهبی دستی متناسب با اندازه پرچم ها آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به نوع چاپ ( سیلک و یا سابلیمیشن ) ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید به طور 24 ساعته با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم مذهبی دستی آگاه شوید.

مشخصات پرچم مذهبی دستی
جنس
ساتن
چاپ
سیلک ، سابلیمیشن
سایز
۳۰×۲۰ و ۴۰×۳۰
نوع برش دور پرچم
لیزری

محصولات مرتبط