پرچم رومیزی مخمل

پرچم رومیزی مخمل پرچمی است از جنس مخمل جیر پشت کبریتی. چاپی که در پرچم رومیزی مخمل مورد استفاده قرار میگیرد از نوع دو رو و بسته به تعداد پرچم و تعداد رنگهای لوگو به صورت دیجیتال ، سیلک و یا برش لیزر قابل چاپ میباشد.
دور این محصول هم به صورت ریشه دوزی به دو روش تک و دوبل صورت قابل سفارش است.

پرچم رومیزی مخمل
پرچم رومیزی مخمل

موارد کاربرد پرچم رومیزی مخمل

پرچم رومیزی مخمل همانطور که از نامش پیداست، بر روی سکو یا میز قرار میگیرد و در محل هایی همچون سفارت خانه ، فرودگاه ، هتل بین المللی ، جلسات اداری ، شرکت های دولتی و خصوصی و… استفاده میشود.

خرید پرچم رومیزی مخمل

پرچم رومیزی مخمل معمولا در سایز استاندارد ۳۰ × ۲۰ سانتی متر تولید و روی سه مدل پایه سنگ ، استیل و خاتم نصب میشود، همچنین جهت سفارش پرچم رومیزی مخمل در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم رومیزی مخمل

قیمت پرچم رومیزی مخمل متناسب با اندازه و نوع دوخت دور پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم رومیزی مخمل آگاه شوید.

مشخصات پرچم رومیزی مخمل
جنس پارچه
مخمل جیر پشت کبریتی
چاپ
دیجیتال ، سیلک ، برش لیزر
نوع چاپ
دو رو
سایز استاندارد
۳۰ × ۲۰ سانتی متر
دوخت دور
ریشه دوزی به دو روش تک و دوبل

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش