پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم تشریفات

پایه پرچم تشریفات برای برافراشتن پرچم های تشریفات استفاده می شود، پرچم های تشریفات بر خلاف سایر پرچم ها بر روی پایه های ثابت نصب نمی شوند و به صورت متحرک قابل جابجایی هستند، به همین منظور میله های پرچم تشریفات بر روی یک سطح عریض که چندین برابر قطر میله می باشد سوار شده و به عنوان سطح مقطع پایه عمل می کند.

پایه پرچم تشریفات از جنس چدن آب کاری شده بوده و به همراه میله استیل در ابعاد 130 تا 260 سانتی متر به صورت تلسکوپی تولید و به بازار عرضه می شود.رنگ آمیزی این محصول به صورت صنعتی و با استفاده از رنگ های مخصوص صنعتی، انجام می شود.

پایه پرچم تشریفات

موارد کاربرد پایه پرچم تشریفات

هر جا که نیاز به استفاده از پرچم های  تشریفات باشد، استفاده از پایه پرچم تشریفات نیز الزامی خواهد بود، چرا که بدون استفاده از این پایه ها، میله پرچم تشریفات سطح مقطعی  برای برپایی نخواهد داشت.

قیمت پایه پرچم تشریفات

قیمت پایه پرچم تشریفات بر اساس تمام پارامتر ها و متریال هایی که برای تولید محصول استفاده می شوند تعیین می شود.

مواردی که در قیمت پایه پرچم تشریفات اهمیت دارند عبارتند از: سایز میله، جنس پایه وتعداد پایه مورد سفارش.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پایه پرچم تشریفات آگاه شوید.

خرید پایه پرچم تشریفات

شما عزیزان به منظور خرید پایه پرچم تشریفات می توانید هم از طریق برقراری تماس تلفنی با کارشناسان و مشاورین سایت پرچم درفش و هم از طریق اپلیکیشن پیام رسان واتسپ اقدام به کسب اطلاعات بیشتر، استعلام قیمت وخرید پایه پرچم درفش بنمائید.

کارشناسان مجرب این مجموعه با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در حوزه تولید پرچم ومیله پرچم، می توانند مشاورین خوبی برای شما در طی روند ثبت سفارش باشند.

مشخصات پایه پرچم تشریفات
جنس میله
استیل
جنس پایه
فلز چدن آب کاری شده
ارتفاع میله
130 تا 260 سانتی متر به صورت تلسکوپی
کاربرد
برافراشتن پرچم های تشریفات

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش