پرچم تشریفات ساتن کره ای

پرچم تشریفات ساتن کره ای یا همان ساتن براق پرچمی است که به دلیل تشریفاتی بودن می بایست دارای کیفیت بالایی باشد. پارچه کاملا در کشور کره تولید میشود که دلیل نامگذاری آن هم همین است. چاپی که در پرچم تشریفات ساتن کره ای مورد استفاده قرار میگیرد از نوع دو رو و بسته به تعداد پرچم و تعداد رنگهای لوگو به صورت دیجیتال یا سیلک قابل چاپ میباشد.
دور این محصول توسط ریشه دوخته میشود یا به اصطلاح ریشه دوزی میشود که شما میتوانید به صورت تک و یا دوبل سفارش دهید. لازم به ذکر می‌باشد چاپ پرچم به صورت دیجیتال با دستگاه تمام اتوماتیک با کیفیت چاپ و رنگ بسیار بالا و بدون محدودیت رنگ به صورت قابل شستشو صورت میگیرد.

پرچم تشریفات ساتن کره ای
پرچم تشریفات ساتن کره ای

موارد کاربرد پرچم تشریفات ساتن کره ای

پرچم تشریفات ساتن کره ای همانطور که از نامش پیداست، کاربرد تشریفاتی دارد و در محل هایی همچون سفارت خانه ، فرودگاه ، هتل بین المللی ، جلسات اداری ، شرکت های دولتی و خصوصی و… استفاده میشود.

خرید پرچم تشریفات ساتن کره ای

پرچم تشریفات ساتن کره ای معمولا در سایز استاندارد ۱۵۰ × ۹۰ سانتی متر تولید و روی دو مدل پایه خورشیدی و پنجه شیری نصب میشود، همچنین جهت سفارش پرچم تشریفات ساتن کره در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم تشریفات ساتن کره ای

قیمت پرچم تشریفات ساتن کره ای متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تشریفات ساتن کره ای آگاه شوید.

مشخصات پرچم تشریفات ساتن کره ای
جنس پارچه
کره ای
چاپ
دیجیتال ، سیلک
نوع چاپ
دو رو
قابلیت شستشو
دارد
سایز استاندارد
۱۵۰ × ۹۰ سانتی متر
دوخت دور
ریشه دوزی به دو روش تک و دوبل

محصولات مرتبط