پرچم ساحلی بادبانی

پرچم ساحلی بادبانی

پرچم ساحلی بادبانی جزو پرچم های تبلیغاتی محصوب میشود که نقش به سزایی در تبلیغ برند شما مخصوصا در نمایشگاه ها دارد. چاپ بر روی این پرچم ها به صورت دیجیتالی و بدون محدودیت رنگ صورت میگیرد.
از دیگر قابلیت های پرچم ساحلی بادبانی میتوان به قابلیت شستشو آن اشاره داشت.

پرچم ساحلی بادبانی
پرچم ساحلی بادبانی

موارد کاربرد پرچم ساحلی بادبانی

همانطور که در قسمت قبل گفته شد، پرچم ساحلی بادبانی به منظور تبلیغات استفاده میشود، این نوع پرچم قابلیت استفاده در نمایشگاه ، سواحل ، خیابان و… را دارد.

خرید پرچم ساحلی بادبانی

سایز استاندارد پرچم ساحلی بادبانی ۲۷۰ × ۷۰ سانتی متر می‌باشد ولی بسته به سفارش مشتری قابل عرضه از ارتفاع ۲ متر تا ارتفاع ۶ متر نیز دارد. این پرچم بر روی پایه های مخصوص فلزی یا پلاستیکی نصب میشود

قیمت پرچم ساحلی بادبانی

قیمت پرچم ساحلی بادبانی متناسب با اندازه پرچم ها و نوع پایه آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید به طور 24 ساعته با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم ساحلی بادبانی آگاه شوید.

مشخصات پرچم ساحلی بادبانی
کاربرد
تبلیغاتی
نوع چاپ
دیجیتال بدون محدودیت رنگ
جنس پایه
فلزی یا پلاستیکی
قابلیت شستشو
دارد

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش