پرچم سامورایی ایران

پرچم سامورایی ایران یکی از پرطرفدارترین پرچم ها است، این پرچم به صورت عمودی و روی میله پرچم نصب میشود. از پرچم سامورایی ایران با توجه به ابعاد آن در مراسم ملی و رسمی استفاده میشود
جنس این پرچم از جنس ساتن می‌باشد و نوع چاپ آن به صورت اسیدی یا دیجیتال می‌باشد. همچنین نوع اتصال این پرچمها به صورت واتر پانچ با نوار حلقه و دوردوزی این پرچمها دوخت دوسوزنه هست
پرچم سامورایی ایران جهت آذین بندی خیابانها و بزرگراهها و همچنین شرکتها و کارخانجات و سازمانها مورد استفاده قرار میگیرد
عرض این پرچمها ۵۰ ،۷۵ ،۱۰۰ و ۱۵۰ سانت و در طول ۱ الی ۱۰ متر تولید میشود

پرچم سامورایی
پرچم ایران سامورایی

قیمت پرچم سامورایی ایران

قیمت پرچم سامورایی ایران متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

خرید پرچم سامورایی ایران

پرچم سامورایی ایران همانطور که قسمت بالا گفته شد در عرض ۵۰ ،۷۵ ،۱۰۰ و ۱۵۰ سانت و در طول 2 الی ۱۰ متر تولید میشود. همچنین جهت سفارش پرچم سامورایی ایران در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم سامورایی ایران آگاه شوید.

مشخصات پرچم سامورایی ایران
جنس
ساتن / فلامنت
ابعاد (عرض)
50cm / 75cm / 100cm / 150cm
ابعاد(طول)
1 متر الی 10متر
کاربرد
آذین بندی معابر، بزرگراه ها، ورودی ادارات و کارخانه ها
نوع دوخت
دور دوزی دو سوزنه
نوع چاپ
اسیدی و دیجیتالی
نحوه اتصال به میله
واتر پانچ

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش