پرچم تشریفات مخمل

پرچم تشریفات مخمل پرچمی است از جنس مخمل جیر پشت کبریتی. چاپی که در پرچم تشریفات مخمل مورد استفاده قرار میگیرد از نوع دو رو و بسته به تعداد پرچم و تعداد رنگهای لوگو به صورت دیجیتال ، سیلک و یا برش لیزر قابل چاپ میباشد.
دور این محصول هم به صورت ریشه دوزی به دو روش تک و دوبل صورت قابل سفارش است.

پرچم تشریفات مخمل
پرچم تشریفات مخمل

موارد کاربرد پرچم تشریفات مخمل

پرچم تشریفات مخمل همانطور که از نامش پیداست، کاربرد تشریفاتی دارد و در محل هایی همچون سفارت خانه ، فرودگاه ، هتل بین المللی ، جلسات اداری ، شرکت های دولتی و خصوصی و… استفاده میشود.

خرید پرچم تشریفات مخمل

پرچم تشریفات ساتن کره ای معمولا در سایز استاندارد ۱۵۰ × ۹۰ سانتی متر تولید و روی دو مدل پایه خورشیدی و پنجه شیری نصب میشود، همچنین جهت سفارش پرچم تشریفات ساتن کره در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم تشریفات مخمل

قیمت پرچم تشریفات مخمل متناسب با اندازه و نوع دوخت دور پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تشریفات مخمل آگاه شوید.

مشخصات پرچم تشریفات مخمل
جنس پارچه
مخمل جیر پشت کبریتی
چاپ
دیجیتال ، سیلک ، برش لیزر
نوع چاپ
دو رو
سایز استاندارد
۱۵۰ × ۹۰ سانتی متر
دوخت دور
ریشه دوزی به دو روش تک و دوبل

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش