پرچم ساحلی قطره ای

پرچم ساحلی قطره ای

پرچم ساحلی قطره ای از سری پرچم های پر کاربرد و به صرفه در زمینه تبلیغات است، کسب و کار های کوچک به راحتی میتوانند برای توسعه کار خود از این پرچم ها استفاده نمایند. چاپی که بر روی این پرچم استفاده میشود از نوع دیجیتالی و بدون محدودیت رنگ می باشد.
به هنگام کثیف شدن پرچم ساحلی قطره ای، میتوان آن را به راحتی بدون هیچ آسیبی به پرچم با آب تمیز کرد.

پرچم ساحلی قطره ای

موارد کاربرد پرچم ساحلی قطره ای

کاربرد اصلی پرچم ساحلی بادبانی تبلیغات می باشد و بیشتر در مکان هایی که به منظور نشان دادن برند و یا تبلیغ محصول در یک محیط کوچک مانند نمایشگاه ، سواحل ، خیابان ، کنار مغازه ها و… استفاده میشود.

خرید پرچم ساحلی قطره ای

سایز استاندارد پرچم ساحلی قطره ای ۲۷۰ × ۷۰ سانتی متر می‌باشد ولی بسته به سفارش مشتری قابل عرضه از ارتفاع ۲ متر تا ارتفاع ۶ متر نیز دارد. این پرچم بر روی پایه های مخصوص فلزی یا پلاستیکی نصب میشود

قیمت پرچم ساحلی قطره ای

قیمت پرچم ساحلی قطره ای متناسب با اندازه پرچم ها و نوع پایه آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم ساحلی قطره ای آگاه شوید.

مشخصات پرچم ساحلی قطره ای
کاربرد
تبلیغاتی
نوع چاپ
دیجیتال بدون محدودیت رنگ
جنس پایه
فلزی یا پلاستیکی
قابلیت شستشو
دارد

محصولات مرتبط