پرچم ملل اهتزاز

پرچم ملل اهتزاز به پرچم هایی گفته می شود که برای نصب بر روی پایه پرچم ها در ورودی های مجتمع ها یا ارگان های دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

جنس پارچه این پرچم ها از جنس پارچه ساتن بوده و با بهره گیری از تکنولوژی چاپ دیجیتالی یا سیلکی طرح مورد نظر به صورت افقی و در ابعاد 90*150 بر روی پارچه چاپ می شود. برای دوخت این نوع پرچم از دوخت صنعتی استفاده شده است که چند واتر پانچ نیز به منظور سهولت نصب پرچم بر روی آن تعبیه می شود.

پرچم ملل اهتزاز
پرچم ملل اهتزاز

موارد کاربرد پرچم ملل اهتزاز

غالبا از پرچم ملل اهتزاز در ورودی مجتمع ها و ادارات دولتی که مربوط به امور بین المللی بوده یا در مراسماتی که بین چند کشور مختلف در مکان های خاصی مانند هتل ها یا سالن های همایش برگزار می شود استفاده می شود.

این پرچم ها با توجه به فرم پرچم از طریق واتر پانچ های تعبیه شده بر روی پرچم به پایه های بلند پرچم متصل می شوند که قابلیت بالا و پایین کردن پرچم ها را نیز دارند.

قیمت پرچم ملل اهتزاز

قیمت پرچم ملل اهتزاز رابطه مستقیمی با متریال و پارامتر هایی دارد که برای تولید پرچم استفاده می شود، این پارامتر ها معمولا توسط هر مشتری در زمان ثبت سفارش مشخص می شود که عبارتند از: نوع چاپ پرچم، نوع پارچه، ابعاد پرچم وتعداد سفارش که هرکدام به نوبه خود تاثیر بسزایی در قیمت نهایی پرچم خواهند داشت.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم ملل اهتزاز آگاه شوید.

خرید پرچم ملل اهتزاز

شما عزیزان به منظور خرید پرچم ملل اهتزاز می توانید هم از طریق تماس با مشاورین سایت پرچم درفش و هم از طریق اپلیکیشن پیام رسان واتسپ اقدام به ثبت سفارش و خرید پرچم ملل اهتزاز بنمائید.

کارشناسان سایت پرچم درفش با تکیه به تجربه و تخصصی که طی سالها فعالیت در حوزه تولید پرچم ها کسب کرده اند می توانند مشاورین خوبی در امر انتخاب پرچم مناسب با شرایط شما باشند.  

مشخصات پرچم ملل اهتزاز
جنس
ساتن
ابعاد
90*150 / طبق سفارش مشتری
نوع چاپ
دیجیتالی / سیلکی
نوع دوخت
دوخت صنعتی
نحوه اتصال
از طریق واتر پانچ

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش