خرید پرچم رومیزی ساتن آمریکایی

پرچم رومیزی

پرچم رومیزی یکی از پرچم های تبلیغاتی است که با استفاده از آن میتوانید در میزهای تبلیغاتی ، پیشخوان ها ، در نمایشگاه ها و کنفرانس ها تبلیغ کنید ، همچنین از این پرچم برای معرفی یک برند نیز استفاده میشود. با پرچم رومیزی در فضای کسب و کار خود ، جذاب جلوه کنید، این پرچم ها میتواند ابزار بازاریابی عالی برای شما باشد.

انواع پرچم رومیزی

پرچم رومیزی در شکل و اندازه های مختلفی تولید میشود. به طور کلی میتوان درفش رومیزی را به 7 دسته کلی ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی ، مخمل ، طلقی ، مدل T ، مدل L و برش لیزر تقسیم نمود.
از نظر ابعاد استاندارد دسته ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی و مخمل در ابعاد ۳۰ × ۲۰ سانتی متر ، مدل تی در ابعاد ۸ × ۲۸ سانتی متر و مدل ال در ابعد ۱۴ × ۲۸ سانتی متر و در اخر مدل برش لیزر در سه سایز تولید میشوند.

پرچم رومیزی مخمل
پرچم تبلیغاتی رومیزی

جنس پارچه پرچم رومیزی

اغلب پرچم های رومیزی را از ساتن کره ای تولید میکنند همچنین از پارچه های تایوانی ، مخمل و ساتن آمریکایی نیز استفاده میکنند. کیفیت پارچه ساتن مشخص کننده اصلی کیفیت پرچم می باشد و در بازار شما میتوانید انواع درجه بندی از جهت کیفیت را پیدا کنید. لازم به ذکر است شرکت پرچم درفش وارد کننده مستقیم پارچه ساتن چین درجه یک در ایران می باشد. به همین دلیل پرچم های تولید شده این شرکت دارای بالاترین حد کیفیت و استاندارد است.

خرید پرچم رومیزی

برای خرید پرچم رومیزی اول می باید نوع پرچم و طرح آن را انتخاب کرد. شرکت پرچم درفش دارای فابل های آماده از قبل طراحی شده می باشد که شما هنگام خرید میتوانید انتخاب نمایید علاوه بر‌آن شما میتوانید طرح مخصوص خود را بر روی پرچم چاپ نمایید. در مرحله بعدی خرید پرچم رومیزی، می باسیت سایز پرچم را انخاب کنید. هر کدام از انواع درفش ها دارای سایز های پیش فرضی هستند که میتوانید انتخاب کنید ( سایز های استاندارد در صفحه مخصوص هر کدام از درفش ها آمده است ) در اینجا نیز شما میتوانید سایز مخصوص خود را سفارش دهید.

قیمت پرچم رومیزی

قیمت پرچم رومیزی متناسب با نوع پرچم ( ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی ، مخمل ، طلقی ، مدل T ، مدل L ، برش لیزر ) اندازه پرچم و جنس پارچه مورد استفاده میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ اشاره داشت. لازم به ذکر است قیمت پرچم رومیزی برای سفارش تعداد بالا متفاوت است.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید و واردات مستقیم پارچه ساتن از کشور چین، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت پرچم رومیزی بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم رومیزی آگاه شوید.

مشخصات پرچم رومیزی
جنس پارچه
تایوانی ، کره ای ، مخمل جیر پشت کبریتی
چاپ
دیجیتال ، سیلک ، برش لیزر
نوع چاپ
دو رو
قابلیت شستشو
دارد
سایز استاندارد
بسته به نوع پرچم رومیزی متفاوت است
دوخت دور
ریشه دوزی به دو روش تک و دوبل ، برش لیزر
مدل پایه
رومیزی تی ، رومیزی ال ، سنگ ، استیل ، خاتم

انواع پرچم رومیزی

پرچم رومیزی ساتن آمریکایی بر خلاف اسم این پرچم ، جنس پارچه تایوانی است اما به این اسم یعنی ساتن آمریکایی مشهور شده است. دور پرچم رومیزی ساتن آمریکایی توسط ریشه دوخته میشود یا به اصطلاح ریشه دوزی میشود که شما میتوانید به صورت تک و یا دوبل سفارش دهید.

پرچم تشریفات ساتن کره ای با نام دیگری تحت عنوان ساتن براق نیز شناخته میشود. پارچه کاملا در کشور کره تولید میشود که دلیل نامگذاری آن هم همین است.

پرچم رومیزی مخمل پرچمی است از جنس مخمل جیر پشت کبریتی. چاپی که در پرچم رومیزی مخمل مورد استفاده قرار میگیرد از نوع دو رو است.

پرچم رومیزی طلقی در دو جنس ساتن آمریکایی یا مخمل و با چاپ دیجیتال با کیفیت بسیار بالا تولید میشود و با یک لایه طلق (لمینیت) کیفیت بالا پشت پرچم پوشانده می‌شود.

پرچم رومیزی مدل تی ( T ) به علت ظاهر جدید با استقبال زیاد مشتریان مواجه بوده است، جنس پارچه آن ساتن کره ای می باشد و همانطور که از نام آن مشخص است به شکل ( T ) انگلیسی می باشد،

پرچم رومیزی مدل ال نیز به شکل ( L ) انگلیسی و جنس پارچه آن ساتن کره ای می باشد و چاپ به صورت دو طرفه و دیجیتالی بدون محدودیت رنگ بر روی پارچه صورت میگیرد.

پرچم رومیزی برش لیزر یکی از پر استفاده ترین پرچم های رومیزی است. جنس پارچه آن ساتن کره ای می باشد و چاپ به صورت دو طرفه و دیجیتالی بدون محدودیت رنگ بر روی پارچه صورت میگیرد.

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش