ریسه پرچم ایران

ریسه پرچم ایران

ریسه پرچم ایران را اغلب همه ما در مراسمات ملی کشورمان دیده ایم ، جنس پارچه استفاده شده برای تولید این پرچم ساتن چینی می باشد. چاپ بر روی ریسه ایران به صورت اسیدی صورت میگیرد تا پرچم در هر دو طرف دیده شود همچنین برای زیبایی و تمیزی دور ریسه به صورت لیزری برش داده میشود. این پرچم های کوچک توسط یک نوار برزنت با استحکام بالا به قطر دو سانت به یکدیگر متصل میشوند.

موارد کاربرد ریسه پرچم ایران

از ریسه پرچم ایران در فضاهای متعددی و برای مراسمات مختلف مخصوصا مراسمات ملی میتوان استفاده کرد که مصرف عمده ریسه ایران در دهه فجر انقلاب اسلامی ، هفته دولت و هفته دفاع مقدس مییاشد.

خرید ریسه پرچم ایران

ریسه پرچم ایران در سه طرح هندسی مستطیل ، مثلث و لبگرد هلالی قابل خرید می باشد که سایز های قابل سفارش آن به صورت زیر می باشد:

مستطیلی : ۳۰ * ۲۰ و ۴۰ * ۳۰
لبگرد هلالی : ۳۰ * ۲۰
مثلثی : ۴۰ * ۳۰

لازم به ذکر است برای خرید ریسه پرچم ایران در سایز دلخواه میتوانید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت ریسه پرچم ایران

قیمت ریسه پرچم ایران متناسب با اندازه پرچم ها و شکل هندسی آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه ، جنس نوار ، قطر نوار و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز ریسه پرچم ایران آگاه شوید.

مشخصات ریسه پرچم ایران
جنس پارچه
ساتن چینی
طرح های هندسی
مستطیلی ، لبگرد هلالی ، مثلثی
نوع چاپ
اسیدی
جنس نوار
برزنت دو سانتی
نوع برش دور پرچم
لیزری

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش