پرچم تبلیغاتی تشریفات

پرچم تبلیغاتی تشریفات در سایز استاندارد ۱۵۰×۹۰ و به صورت دورو تولید میشود. جنس این پرچم ساتن در انواع مختلف و مخمل هست که به صورت ریشه دوزی و بدون ریشه با توجه به سلیقه شما تولید میشود. همچنین چاپ پرچم تبلیغاتی تشریفات به صورت دیجیتال یا سیلک انجام میشود.

پرچم تشریفات مخمل
پرچم تشریفات طلقی

موارد کاربرد پرچم تبلیغاتی تشریفات

محل استفاده از پرچم تبلیغاتی تشریفات در اتاق مدیران و کارمندان ، هتل ها ، سمینارها ،جلسات و نمایشگاه ها می‌باشد. این پرچم بر روی میله مخصوص با ارتفاع ۱/۳۰ تا ۲/۶۰ که توسط خود شما تنظیم میشود قرار میگیرد.

خرید پرچم تبلیغاتی تشریفات

پرچم تبلیغاتی تشریفات همانطور که در قسمت بالا گفته شد در دو ارتفاع مرسوم و متداول تولید میشود. اما شما میتوانید جهت سفارش پرچم تبلیغاتی تشریفات در سایز دلخواه با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم تبلیغاتی تشریفات

قیمت پرچم تبلیغاتی تشریفات متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تبلیغاتی تشریفات آگاه شوید.

مشخصات پرچم تبلیغاتی تشریفات
جنس
ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی و مخمل
نوع چاپ
دیجیتال و سیلک
قابلیت شستشو
دارد
سایز پرچم
۱۵۰ × ۹۰ سانتی متر
نوع دوخت
دوردوزی ریشه دوزی و لیزر

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش