پرچم تشریفات طلقی

پرچم تشریفات

پرچم تشریفات به پرچم هایی گفته می شود که در سفارت خانه ، فرودگاه ، هتل بین المللی ، جلسات اداری ، شرکت های دولتی و خصوصی و… استفاده میشود و برای اتصال به میله پرچم با یک بندینک مجهز شوند. پرچم تشریفات به دلیل تشریفاتی بودن میبایست از پارچه باکیفیت بالا تولید شوند همچنین دوخت آنها با بالاترین حساسیت انجام میگیرد.

انواع پرچم تشریفات

پرچم تشریفات در شکل و اندازه های مختلفی تولید میشود. به طور کلی میتوان درفش تشریفات را به ۴ دسته کلی ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی ، مخمل و طلقی تقسیم نمود. تفاوت اصلی این مدل ها در نوع پارچه استفاده شده می باشد.
از نظر ابعاد استاندارد هر چهار مدل در سایز 150 * 90 تولید میشود، البته که میتوانید ابعاد دلخواه خود را سفارش دهید.

پرچم تشریفات طلقی
پرچم تشریفات مخمل

جنس پارچه پرچم تشریفات

پرچم تشریفات ساتن آمریکایی برخلاف اسم آن از پارچه تایوانی است، ساتن کره ای از پارچه کره ای، پرچم تشریفات مخمل از جنس پارچه مخمل جیر پشت کبریتی و طلقی همان ساتن آمریکایی یا مخمل به همراه یک لایه لمینت می باشد.
در بازار شما میتوانید انواع درجه بندی از جهت کیفیت را پیدا کنید. لازم به ذکر است شرکت پرچم درفش وارد کننده مستقیم پارچه ساتن چین درجه یک در ایران می باشد. به همین دلیل پرچم های تولید شده این شرکت دارای بالاترین حد کیفیت و استاندارد است.

خرید پرچم تشریفات

برای خرید پرچم تشریفات اول می باید نوع پرچم و طرح آن را انتخاب کرد. شرکت پرچم درفش دارای فایل های از پیش آماده می باشد که توسط طراحان این مجموعه طراحی شده است. شما هنگام خرید میتوانید طرح خود را انتخاب نمایید علاوه بر‌آن شما قادر هستید طرح مخصوص خود را بر روی پرچم چاپ نمایید. در مرحله بعدی خرید پرچم تشریفات، می بایست سایز پرچم را انخاب کنید. هر کدام از انواع درفش ها دارای سایز های پیش فرضی هستند ( سایز های استاندارد در صفحه مخصوص هر کدام از درفش ها آمده است ) در اینجا نیز شما میتوانید سایز مخصوص خود را سفارش دهید.

قیمت پرچم تشریفات

قیمت پرچم تشریفات متناسب با مدل پرچم انتخابی ( ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی ، مخمل ، طلقی ) اندازه پرچم و جنس پارچه مورد استفاده میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت پرچم میتوان به کیفیت چاپ اشاره داشت. لازم به ذکر است قیمت پرچم تشریفات برای سفارش تعداد بالا تفاوت خواهد داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید و واردات مستقیم پارچه ساتن از کشور چین، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت پرچم تشریفات بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تشریفات آگاه شوید.

مشخصات پرچم تشریفات
جنس پارچه
تایوانی ، کره ای ، مخمل جیر پشت کبریتی
چاپ
دیجیتال ، سیلک ، برش لیزر
نوع چاپ
دو رو
قابلیت شستشو
بسته به نوع پرچم تشریفات متفاوت است
سایز استاندارد
۱۵۰ × ۹۰ سانتی متر
دوخت دور
ریشه دوزی به دو روش تک و دوبل ، برش لیزر

انواع پرچم تشریفات

جنس پارچه تایوانی و چاپی که در پرچم تشریفات ساتن آمریکایی مورد استفاده قرار میگیرد از نوع دو رو و بسته به تعداد پرچم و تعداد رنگهای لوگو به صورت دیجیتال یا سیلک قابل چاپ میباشد.

پرچم تشریفات ساتن کره ای با نام دیگر ساتن براق با پارچه کره ای تولید میشود و مانند مدل ساتن آمریکایی از نوع دو رو و بسته به تعداد پرچم و تعداد رنگهای لوگو به صورت دیجیتال یا سیلک قابل چاپ میباشد.

پرچم تشریفات مخمل از پارچه مخمل جیر پشت کبریتی تولید شده و در محل هایی همچون سفارت خانه ، فرودگاه ، هتل بین المللی ، جلسات اداری ، شرکت های دولتی و خصوصی و… استفاده میشود.

پرچم تشریفات طلقی در حالت ایستاده به صورت مخروطی شکل دیده میشود. این پرچم در دو جنس ساتن آمریکایی یا مخمل و با چاپ دیجیتال به همراه یک لایه طلق (لمینیت) کیفیت بالا پشت پرچم تولید می‌شود.

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش