پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی در هر شکل و اندازه ای وجود دارد و کاربردهای زیادی دارد. اکثر این پرچم های تبلیغاتی دارای گرافیک چاپی سفارشی هستند که توسط مشتری تهیه می شوند. اما دقیقاً پرچم تبلیغات چیست؟ به طور کلی ، آنها هر نوع بنری هستند که برای تبلیغ کالا یا خدمات استفاده می شود. همچنین از پرچم تبلیغاتی برای اعلام رویداد آینده مانند جشنواره محلی یا نمایشگاه استفاده می شود. به طور مثال فروشندگان خودرو با استفاده از این درفش های سفارشی مدل های جدید خود را به مشتریان نمایش میدهند. این پرچم ها در حال تبدیل شدن به روش فزاینده ای برای تبلیغ در بین شرکت های بزرگ است.

انواع پرچم تبلیغاتی

یکی از خطوط تولید محبوب در میان پرچم تبلیغاتی ، پرچم ساحلی قطره ای و بادبانی است. اینها بنرهایی هستند که از قبل چاپ شده اند و دارای متن خاصی هستند. این پرچم های سفارشی معمولاً در خارج از موسسات مانند رستوران ها ، کافه ها و مشاغل کوچک دیده می شوند. در پرچم ساحلی معمولاً یک کلمه با متن بزرگ برای اعلام فروش یا وضعیت مهم دیگر روی آنها چاپ می شود. مانند: “فروش” ، “پیتزا” ، “خوش آمدید” یا “باز”. علاوه بر این ، این پرچم تبلیغاتی به صورت یک بنر و استند ارائه می شود. این پایه ها بسیار تأثیر گذارند ، زیرا آزادانه در باد می وزند و چشم مشتری به سمت حرکت این پرچم ساحلی جلب خواهد شد.
از دیگر مدل های پرچم تبلغات میتوان به اهتزاز ، برج پرچم ، تشریفات ، رومیزی ، دستی و جا چوب خور نام برد.

پرچم ساحلی بادبانی
پرچم تبلیغاتی اهتزاز

جنس پارچه پرچم تبلیغاتی

اغلب پرچم های تبلیغاتی را از ساتن تولید میکنند: ساتن چینی ، سوپر ساتن ، ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی و همچنین پارچه مخمل
کیفیت پارچه ساتن مشخص کننده اصلی کیفیت پرچم می باشد و در بازار شما میتوانید انواع درجه بندی از جهت کیفیت را پیدا کنید. لازم به ذکر است شرکت پرچم درفش وارد کننده مستقیم پارچه ساتن چین درجه یک در ایران می باشد.

خرید پرچم تبلیغاتی

اما مزایای خرید پرچم تبلغاتی چیست؟ در اینجا به سه مورد اشاره خواهیم داشت :

  • بسیاری از این پرچم های تبلیغاتی در فضای باز استفاده می شوند تا وسیله ای فریبنده برای رهگذران ایجاد کند.
  • برخی از این پرچم های سفارشی را می توان به داخل زمین یا شن و ماسه پیچ کرد و این امکان را برای اضافه کردن گزینه های بیشتر می دهد.
  • از پرچم تبلیغاتی می توان برای تبلیغ محصول جدید یا رویداد آینده استفاده کرد.

قیمت پرچم تبلیغاتی

قیمت پرچم تبلیغاتی متناسب با نوع پرچم ( ساحلی ، اهتزاز ، برج پرچم ، تشریفات ، رومیزی ، دستی و جا چوب خور ) اندازه پرچم و جنس پارچه مورد استفاده میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، قطر نوار و تعداد سفارش (تکی و عمده) اشاره داشت. شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید و واردات مستقیم پارچه ساتن از کشور چین، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت پرچم تبلیغاتی بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تبلیغاتی آگاه شوید.

مشخصات پرچم تبلیغاتی
جنس
ساتن چینی ، سوپر ساتن ، ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی و مخمل
نوع چاپ
دیجیتال ، سیلک و اسیدی
نوع اتصال
پانچ و چوب پرچم
سایز پرچم
بسته به نوع پرچم متفاوت است
نوع دوخت
دو سوزنه واتر پانچ ، دور دوزی با نوار برزنت ، لیزر
قابلیت شستشو
بستگی به نوع چاپ و پارچه دارد

انواع پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی اهتزاز جزو پر طرفدارترین پرچم های موجود در بازار است که به صورت دیجیتال، سیلک و اسیدی تولید شده و در ابعاد 1*2 متر الی 1*10 متر به بازار عرضه می شود، این پرچم قابلیت سفارشی سازی ابعاد را نیز دارد.

برج پرچم های تبلیغاتی پرچم هایی هستند که در ابعاد بسیار بزرگ برای برافراشته شدن در فاضاهای باز مانند میادین شهری و… تولید می شوند، ابعاد استاندارد این پرچم ها ۳×۲ الی ۲۵×۱۵ می باشد که البته امکان تولید در ابعاد سفارشی نیز وجود دارد.

پرچم های تبلیغاتی مدل تشریفات جزو لوکسترین پرچم ها برای معرفی برند شما در نمایشگاه ها یا کنفرانس های رسمی هستند، این پرچم ها با طرح و لوگوی شخصی و اختصاصی شما تولید و بر روی یک پایه کوتاه آهنی نصب می شوند.

پرچم های تبلیغاتی رومیزی از کوچک ترین پرچم های تبلیغاتی موجود در بازار هستند که مناسب برای قرارگیری بر روی میزها یا پیشخوان ها هستند، برای چاپ این پرچم ها از دو نوع چاپ دیجیتال و سیلک استفاده شده و ابعاد آنها به سفارش مشتری طراحی می شود.

پرچم تبلیغات دستی به پرچم هایی اتلاق می شود که در سایز های کوچک و به منظور حمل توسط افراد در کارناوال ها یا افتتاحیه ها تولید می شوند، تکنولوژی چاپ این پرچم ها از نوع دیجیتال و سیلک می باشد که در ابعاد ۳۰×۲۰، ۴۰×۳۰، ۶۰×۴۰ سانتی متر  تولید و به بازار عرضه می شوند 

پرچم های تبلیغاتی جا چوب خور دومین رتبه را در بین پرچم های تبلیغاتی از لحاظ کاربرد دارند که معمولا برای تزئین سر در غرفه های نمایشگاهی یا ورودی اماکن اداری مورد استفاده قرار می گیرند، ابعاد این پرچم ها عموما ۱۲۰×۷۰ , ۱۵۰×۹۰ , ۲/۵×۱/۵ سانتی متر بوده و برای چاپ آنها از تکنولوژی های دیجیتال و سیلک استفاده می شود.

پرچم های ساحلی بادبانی معمولا برای تزئین ورودی ها و محوطه های درب ورود اماکن استفاده میشوند که از لحاظ ابعاد ۷۰*۲۷۰ به طور استاندارد تولید شده و البته قابلیت سفارشی سازی ابعاد را نیز دارند، 

 
 

نوع دیگری از پرچم های تبلیغات پرچم های ساحلی قطره ای هستن که هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ اسغال فضا بسیار مناسب می باشند که می توان از آنها در نمایشگاه ها، سواحل، فروشگاه های خیابانی و… بهره برد، این پرچم ها با استفاده از تکنولوژی چاپ دیجیتال و بدون محدودیت رنگ تولید می وشند

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش