پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی در هر شکل و اندازه ای وجود دارد و کاربردهای زیادی دارد. اکثر این پرچم های تبلیغاتی دارای گرافیک چاپی سفارشی هستند که توسط مشتری تهیه می شوند. اما دقیقاً پرچم تبلیغات چیست؟ به طور کلی ، آنها هر نوع بنری هستند که برای تبلیغ کالا یا خدمات استفاده می شود. همچنین از پرچم تبلیغاتی برای اعلام رویداد آینده مانند جشنواره محلی یا نمایشگاه استفاده می شود. به طور مثال فروشندگان خودرو با استفاده از این درفش های سفارشی مدل های جدید خود را به مشتریان نمایش میدهند. این پرچم ها در حال تبدیل شدن به روش فزاینده ای برای تبلیغ در بین شرکت های بزرگ است.

انواع پرچم تبلیغاتی

یکی از خطوط تولید محبوب در میان پرچم تبلیغاتی ، پرچم ساحلی قطره ای و بادبانی است. اینها بنرهایی هستند که از قبل چاپ شده اند و دارای متن خاصی هستند. این پرچم های سفارشی معمولاً در خارج از موسسات مانند رستوران ها ، کافه ها و مشاغل کوچک دیده می شوند. در پرچم ساحلی معمولاً یک کلمه با متن بزرگ برای اعلام فروش یا وضعیت مهم دیگر روی آنها چاپ می شود. مانند: “فروش” ، “پیتزا” ، “خوش آمدید” یا “باز”. علاوه بر این ، این پرچم تبلیغاتی به صورت یک بنر و استند ارائه می شود. این پایه ها بسیار تأثیر گذارند ، زیرا آزادانه در باد می وزند و چشم مشتری به سمت حرکت این پرچم ساحلی جلب خواهد شد.
از دیگر مدل های پرچم تبلغات میتوان به اهتزاز ، برج پرچم ، تشریفات ، رومیزی ، دستی و جا چوب خور نام برد.

پرچم ساحلی بادبانی
پرچم تبلیغاتی اهتزاز

جنس پارچه پرچم تبلیغاتی

اغلب پرچم های تبلیغاتی را از ساتن تولید میکنند: ساتن چینی ، سوپر ساتن ، ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی و همچنین پارچه مخمل
کیفیت پارچه ساتن مشخص کننده اصلی کیفیت پرچم می باشد و در بازار شما میتوانید انواع درجه بندی از جهت کیفیت را پیدا کنید. لازم به ذکر است شرکت پرچم درفش وارد کننده مستقیم پارچه ساتن چین درجه یک در ایران می باشد.

خرید پرچم تبلیغاتی

اما مزایای خرید پرچم تبلغاتی چیست؟ در اینجا به سه مورد اشاره خواهیم داشت :

  • بسیاری از این پرچم های تبلیغاتی در فضای باز استفاده می شوند تا وسیله ای فریبنده برای رهگذران ایجاد کند.
  • برخی از این پرچم های سفارشی را می توان به داخل زمین یا شن و ماسه پیچ کرد و این امکان را برای اضافه کردن گزینه های بیشتر می دهد.
  • از پرچم تبلیغاتی می توان برای تبلیغ محصول جدید یا رویداد آینده استفاده کرد.

قیمت پرچم تبلیغاتی

قیمت پرچم تبلیغاتی متناسب با نوع پرچم ( ساحلی ، اهتزاز ، برج پرچم ، تشریفات ، رومیزی ، دستی و جا چوب خور ) اندازه پرچم و جنس پارچه مورد استفاده میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، قطر نوار و تعداد سفارش (تکی و عمده) اشاره داشت. شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید و واردات مستقیم پارچه ساتن از کشور چین، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت پرچم تبلیغاتی بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید به طور 24 ساعته با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تبلیغاتی آگاه شوید.

مشخصات پرچم تبلیغاتی
جنس
ساتن چینی ، سوپر ساتن ، ساتن کره ای ، ساتن آمریکایی و مخمل
نوع چاپ
دیجیتال ، سیلک و اسیدی
نوع اتصال
پانچ و چوب پرچم
سایز پرچم
بسته به نوع پرچم متفاوت است
نوع دوخت
دو سوزنه واتر پانچ ، دور دوزی با نوار برزنت ، لیزر
قابلیت شستشو
بستگی به نوع چاپ و پارچه دارد

انواع پرچم تبلیغاتی

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش