پرچم ایران

پرچم های بزرگ ایران در میادین شهری یا ورودی شهرها بر روی میله های پرچم بزرگ یا به اصطلاح برج پرچم نصب می‌شوند. جنس برج پرچم ایران ساتن یا سوپرساتن می‌باشد و چاپ آن به صورت سیلک و دوطرفه انجام می‌شود
به علت قرار گرفتن این پرچم در ارتفاع بالا، دور تا دور این پرچم با نوار برزنت پهن دوخته میشود که باعث بالا رفتن مقاومت و کیفیت پرچم میشود. این پرچم در سایز های سفارشی شما مشتریان عزیز تهیه و ارسال میشود

پرچم ایران بزرگ
برج پرچم ایران

خرید برج پرچم ایران

برج پرچم ایران در سایز های بسیار بزرگ و متنوعی تولید میشود که معمولا متناسب با معماری منطقه نصب انتخاب میشود. شما میتوانید جهت سفارش برج پرچم ایران در سایز دلخواه با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت برج پرچم ایران

قیمت برج پرچم ایران متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز برج پرچم ایران آگاه شوید.

مشخصات برج پرچم ایران
جنس
ساتن و سوپر ساتن
ابعاد
قابل سفارش
نوع چاپ
چاپ سیلک دو طرفه
نوع دوخت
دوخت نوار برزنتی بر روی لبه ها
نحوه نصب
بر روی پایه های بلند

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش