پرچم ملل تشریفات

پرچم ملل تشریفات

پرچم هایی که غالبا در مراسمات رسمی بین المللی مانند همایش ها یا نشست های مذاکراتی در تزئین محیط داخلی سالن ها مورد استفاده قرار می گیرند را پرچم ملل تشریفاتی می گویند.

این پرچم ها در ابعاد 90*150 به صورت افقی بر روی پارچه ساتن با بهره گیری از تکنولوژی چاپ دیجیتالی یا سیلکی چاپ شده و پس از گذراندن مراحل مربوط به دوخت و فرم روانه بازار می شوند.

معمولا برای دوخت دور پرچم ملل تشریفات که همراه با ریشه هایی به صورت نوار های باریک نیز می باشد از دوخت صنعتی استفاده می شود. نوار های باریکی که به نام ریشه پرچم شناخته می شوند برای زیبایی هرچه بیشتر پرچم ها استفاه می شود.

پرچم ملل تشریفاتی از طریق پایه های کوتاهی که غالبا کمی بلند تر از طول پرچم هستند، نصب و مورد استفاده قرار می گیرند.  

پرچم ملل تشریفات

موارد کاربرد پرچم ملل تشریفات

همانطور که در بالا اشاره شد کاربرد اصلی پرچم ملل تشریفاتی در تزئین اتاق ها یا سالن های جلسات رسمی بین المللی می باشد، اما در برخی هتل های بزرگ بین المللی که روزانه پذیرای توریست ها و مراجعه کننده های بسیاری از کشور های مختلف جهان می باشند نیز مورد استفاده هستند، معمولا از پرچم ملل تشریفات در قسمت لابی هتل ها و قسمت پذیرش هتل استفاده می شود که جزو تزئینات محیطی به حساب می آیند.

قیمت پرچم ملل تشریفات

متریال ها و پارامتر های فنی که برای تولید هر پرچمی مورد استفاده قرار می گیرند تعیین کننده قیمت آن پرچم نیز می باشند و تولید کنندگان با در نظر گرفتن مواردی همچون نوع چاپ پرچم، جنس پارچه، نوع دوخت، ابعاد پرچم و تعداد پرچم سفارش داده شده که غالبا توسط مشتری در زمان ثبت سفارش مشخص می شود اقدام به قیمت گذاری پرچم می کنند.

گروه پرچم درفش با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های صنعت چاپ پرچم و صنعتی سازی محیط کارگاهی و چارت فنی تولید، سعی بر ارائه خدماتی مطلوب با نازلترین قیمت موجود در بازار به شما عزیزان دارد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم ملل تشریفات آگاه شوید.

خرید پرچم ملل تشریفات

مشتریان عزیزی که نیاز به خرید پرچم ملل تشریفاتی دارند می توانند هم از طریق تماس با مشاورین سایت پرچم درفش وهم ازطریق پیام رسان واتسپ اقدام به استعلام قیمت، ثبت سفارش و خرید پرچم ملل تشریفات بنمایند.

کارشناسان گروه پرچم درفش با تکیه به چندین سال تجربه و تخصصی که طی سال ها فعالیت در حوزه تولید پرچم دارند آماده ارائه هرگونه مشاوره تخصصی در امر خرید و سفارش گذاری هر نوع  ازپرچم ها به شما عزیزان می باشند.

مشخصات پرچم ملل تشریفات
جنس
ساتن
ابعاد
90*150
نوع چاپ
دیجیتال / سیلک
نوع دوخت
دوخت صنعتی
نحوه اتصال
از طریق پایه پرچم

محصولات مرتبط