پرچم با لوگو اختصاصی

پرچم با لوگو اختصاصی

جنس پرچم با لوگو اختصاصی ساتن درجه یک است که به دو صورت افقی یا عمودی نصب می‌شوند. از این پرچم ها برای نشان دادن لوگوی مجموعه خود میتوانید استفاده کنید. چاپ این پرچم ها به صورت اسیدی ، سیلک و دیجیتال انجام میشود. و با توجه به سایز درخواستی شما تهیه میشود.
پرچم با لوگوی اختصاصی در مدل های رومیزی ، تشریفات ، سامورایی ، افقی جاچوب خور ،بزرگ ، پرچم دستی و پرچم ساحلی قابل سفارش هست.

پرچم اهتزاز با لوگو اختصاصی

خرید پرچم با لوگو اختصاصی

پرچم با لوگو اختصاصی متناسب با نوع استفاده و کاربرد آن در سایز های متفاوتی تولید میشود که شما میتوانید جهت خرید این پرچم ها در سایز دلخواه با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم با لوگو اختصاصی

پرچم با لوگو اختصاصی ایران متناسب با اندازه پرچم آنها می تواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول، میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت در بازار را به شما عزیزان ارائه دهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم با لوگو اختصاصی آگاه شوید.

پرچم با لوگو اختصاصی
مشخصات پرچم با لوگو اختصاصی
جنس
ساتن / فلامنت
ابعاد
طبق سفارش مشتری
نوع چاپ
دیجیتال / اسیدی / سیلک
نوع دوخت
دوخت صنعتی
کاربرد
همایش های بین المللی و ملی، تزئینات محیطی کارخانجات و شرکت ها

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش