برج پرچم تبلیغاتی

برج پرچم تبلیغاتی

برج پرچم تبلیغاتی یاهمان پرچم تبلیغاتی بزرگ از جنس ساتن یا سوپرساتن تهیه می‌شود. با توجه به محل نصب روی ارتفاع بلند، با نوار برزنت دور تا دور پرچم دوخته میشود که در برابر شرایط جوی مقاوم باشند. به علت سایز بزرگ پرچم و بهتر دیده شدن لوگو از فاصله دور ، پارچه را با لیزر برش داده و روی زمینه اصلی دوخت میزنیم که زیبایی چشم نوازی به پرچم میدهد.
برج پرچم تبلیغاتی روی میله های بسیار بلند نصب میشود و در سایزهای مورد نیاز تهیه میشود. قیمت این پرچم ها با توجه با سایز پرچم و اندازه لوگو مشخص میشود. محل نصب این پرچم، شهرک های صنعتی و کارخانجات یا اماکن ورزشی میباشد.

برج پرچم تبلیغاتی
برج پرچم تبلیغاتی

خرید برج پرچم تبلیغاتی

برج پرچم تبلیغاتی در سایز های بزرگ و متغییری تولید میشود. شما میتوانید قبل از خرید برج پرچم تبلیغاتی در سایز مورد نظر و دلخواه با مشاوران شرکت پرچم درفش تماس بگیرید.

قیمت برج پرچم تبلیغاتی

برج پرچم تبلیغاتی ایران متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز برج پرچم تبلیغاتی آگاه شوید.

مشخصات برج پرچم تبلیغاتی
جنس
ساتن چینی و سوپر ساتن
نوع چاپ
دیجیتال ، سیلک و اسیدی
نوع اتصال
پانچ
سایز پرچم
۳×۲ الی ۲۵×۱۵ + سایز درخواستی مشتری
نوع دوخت
دوردوزی با نوار برزنت

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش