پرچم ملل تشریفات

پرچم ملل

پرچم ملل به پرچم هایی گفته می شود که طبق مشخصات پرچم های رسمی کشور های مختلف جهان طراحی و تولید می شود، این پرچم ها در نمایش گاه های بین المللی یا نشست های بین چند دولت که توسط ارگان های مختلف دولتی مانند وزارت خانه ها انجام می شود، مورد اسفاده قرار می گیرند.

پرچم ملل عموما از جنس ساتن بوده و در ابعاد 90*150 به صورت افقی تولید می شود، این نوع از پرچم ها به سه دسته اهتزاز، تشریفاتی و رومیزی تقسیم بندی می شوند که هرکدام کاربرد های خاص خود را دارند.

نوع دوخت پرچم ملل به صورت دوخت صنعتی و نحوه اتصال آنها از طریق واتر پانچ ها یا چوب های مخصوص پرچم می باشد.

انواع پرچم ملل

پرچم ملل در سه نوع پرچم اهتزاز که به صورت افقی و برای آذین بندی دیوار ها یا آویخته شدن از چوب های پرچم در ورودی ها و… ، پرچم تشریفات که به منظور استفاده در کنفرانس ها یا همایش های بین المللی در سالن ها یا در هتل ها به منظور تشریفات پیشواز از مهمانان خارجی و پرچم های رومیزی که برای قرار گرفتن بر روی میز ها در همایش ها یا جلسات بین المللی و همچنین در هتل ها برای تزئین بخش داخلی لابی ها تولید و مورد استفاده قرار می گیرند.

پرچم ملل رومیزی

جنس پارچه پرچم ملل

تقریبا تمام تولید کننده ها برای تولید پرچم ملل از جنس پارچه ساتن استفاده می کنند که با توجه به مشخصات و خصوصیات پارچه ساتن مانند قابلیت رنگ پذیری بالا برای چاپ طرح، مقاومت پارچه در برابر پوسیدگی و پارگی، شکیل بودن و حفظ حالت اولیه به خاطر بافت متراکم پارچه مش توان گفت بهترین انتخاب در بین پارچه های موجود در بازار می باشد.  

قیمت پرچم ملل

عواملی که در قیمت پرچم ملل دخیل بوده و قیمت آخر را مشخص می کنند، همان متریال ها و پارامتر هایی است که مشتری به هنگام ثبت سفارش تعیین می کند، برای مثال تعداد پرچم سفارشی هر مشتری نوع چاپ پرچم را مشخص می کند که این عنوان در قیمت گذاری محصول تاثیر بسزایی خواهد داشت یا ابعادی که مشتری برای تولید پرچم مشخص میکند، عامل دیگری ایست که در قیمت نهایی پرچم حائز اهمیت می باشد.

گروه پرچم درفش  در سال های اخیر با صنعتی سازی محیط کارگاه و سازمان بندی چارت تولید سعی بر پایین آوردن هرچه بیشتر هزینه های تولید داشته است که طبعا همگام با پایین آمدن هزینه های تولید برای تولید کننده قیمت پایه ی محصولات نیز کاهش خواهد یافت و زمینه ارائه خدمات با نازل ترین قیمت ممکن برای تولید کننده فراهم خواهد شد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم ملل آگاه شوید.

خرید پرچم ملل

مشتریان محترم می توانند هم از طریق برقراری تماس تلفنی با مشاورین سایت پرچم درفش و هم از طریق پیان رسان واتسپ اقدام به استعلام قیمت بروز محصولات، دریافت مشاوره، ثبت سفارش، و خرید پرچم ملل بنمایند.

متخصصان پرچم درفش با تکیه بر تجربه و تخصصی که در طی سال ها فعالیت در حوزه تولید پرچم به دست آورده اند می توانند مشاورین خوبی در طی فرآیند ثبت سفارش و خرید هرکدام از پرچم ها برای شما عزیزان باشند.

مشخصات پرچم ملل
جنس پرچم
ساتن
نوع چاپ
دیجیتال / سیلک
نوع دوخت
دوخت صنعتی
نحوه اتصال
واتر پانچ / جا چوب
کاربرد
همایش ها یا سمینار های بین المللی / تزئینات هتل ها

انواع پرچم ملل

پرچم های ملل اهتزاز پرچم هایی با ابعاد ۹۰*۱۵۰ هستند که معمولا در محوطه های ورودی اماکن اداری و رسمی بر روی پایه پرچم های سایز متوسط نصب می شوند، برای تولید این پرچم ها از پارچه جنس ساتن و فلامنت و از تکنولوژی های چاپ دیجیتال و سیلک استفاده میشود 

پرچم ملل تشریفات جزو رسمی ترین و لوکس ترین پرچم ها به حساب می آیند که بیشترین کاربرد آنها در جلسات و همایش های بین المللی و یا در هتل ها چند ستاره می باش، این پرچم ها از دو جنس پارچه ساتن و مخمل و با استفاده از تکنولوژی چاپ دیجیتال و سیلک تولید و روانه بازار می شوند.

پرچم ملل رومیزی کوچکترین عضو از خانواده پرچم های ملل می باشد که به منظور قرار گرفتن در مقابل اشخاص در جلسات و نشست های بین المللی و برای قرارگیری بر روی پیشخوان های هتل های بین المللی استفاده می شود. این پرچم ها بر روی پایه های کوچک نصب شده و در دو جنس ساتن و مخمل روانه بازار می شوند.

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش