برج پرچم

میله برج پرچم ها پایه های بزرگی هستند که ارتفاع آنها به 20 متر یا بیشتر می رسد و برای برافراشتن پرچم های سایز بزرگ که اکثرا در فضا های باز مانند میادین شهری، استادیوم ها، پارکینگ های روباز و… شاهد آنها هستیم، مورد استفاده قرار می گیرند.

 برای تولید میله برج پرچم با توجه به ارتفاع بلندی که خواهد داشت از جنس فلز آهن و گالوانیزه گرم استفاده می شود، اما با این تفاوت که ضخامت ورقه های فلزی مورد استفاده برای تولید میله برج پرچم از ضخامت بیشتری نسبت به سایر میله های پرچم دارند و همین امر دلیلی بر استحکام بیشتر این نوع میله پرچم شده است.

برای رنگ آمیزی و پوشش میله برج پرچم از رنگ صنعتی استفاده میشود که از میله در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی محافظت می کند، نحوه اتصال پرچم به میله برج پرچم همانند سایر میله ها از طریق سیم بکسل متحرکی که برای بالا و پایین کردن پرچم در ارتفاع میله بر روی آن تعبیه شده است، استفاده می شود.

برج پرچم

موارد کاربرد برج پرچم

میله برج پرچم ها برای برافراشتن پرچم هایی که با ابعاد بسیار بزرگ و عموما مستطیلی شکل که غالبا محتوای نمادین نیز دارند، در فضا های بازی مانند میادین شهری، استادیوم ها، پارکینگ ها و… مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت برج پرچم

میله برج پرچم ها نیز مانند سایر پایه پرچم ها با توجه به متریال و پارامتر هایی که در ساخت آنها لحاظ شده است قیمت گذاری می شوند.

برای مثال اصلی ترین پارامتری که در قیمت نهایی میله برج پرچم تاثیر گذار است سایز یا ارتفاع میله می باشد و اگر بخواهیم مثالی برای متریال تعیین کننده قیمت میله برج پرچم معرفی کنیم، باید به جنس فلز به کار رفته  در ساخت پایه اشاره کنیم.

عمال دیگری نیز در مقدار قیمت نهایی محصول تاثیر گذار هستند که از آن جمله می توان به ضخامت ورقه های فلزی به کار رفته، نوع پوشش میله و تعداد سفارش میله های برج پرچم اشاره کرد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز برج پرچم آگاه شوید.

خرید برج پرچم

مشتریان عزیز که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش خود برای خرید میله برج پرچم دارند می توانند از طریق برقراری تماس با مشاورین و کارشناسان سایت پرچم درفش و یا از طریق اپلیکیشن پیامرسان واتسپ اقدام بفرمایند.

کارشناسان مجرب مجموعه پرچم درفش با تکیه به تجربه چندین ساله ی خود در صنعت تولید پرچم و میله پرچم، در تمامی مراحل استعلام قیمت، ثبت سفارش و خرید میله برج پرچم در کنار شما عزیزان خواهند بود.

مشخصات برج پرچم
پوشش پایه
گالوانیزه گرم یا رنگ صنعتی
ارتفاع
10 متر الی 20 متر
جنس پایه
فلز آهن / گالوانیزه گرم
نوع رنگ
صنعتی
نحوه اتصال پرچم
از طریق سیم بوکسل
کاربرد
برافراشتن پرچم های بزرگ در فضا های باز مانند: میادین شهری، پارکینگ ها و…

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش