پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیزی برای برپائی پرچم های رو میزی استفاده شده و دارای چندین نوع مختلف به نام های: پایه سنگ، پایه استیل، پایه استیل دو میله، پایه خاتم، پایه رومیزی ال (L)، پایه رو میزی (T)، می باشد که هرکدام در موارد خاص خود مورد استفاده قرار می گیرند.

میله هایی که بر روی این پایه ها به منظور اتصال به پرچم سوار می شوند از جنس استیل و در ارتفاع 30 سانتی متر تولید می شوند.

پایه پرچم رومیزی

موارد کاربرد پایه پرچم رومیزی

پایه پرچم رومیزی برای برپائی پرچم های کوچک رومیزی که روی میز های افراد در ادارات دولتی یا بر روی میز های کنفرانس در جلسات مختلف و همچنین بر روی پیشخوان هتل ها قرار می گیرند استفاده می شود.

قیمت پایه پرچم رومیزی

قیمت هر کدام از انواع مختلف پایه پرچم رومیزی بسته به نوع و جنس محصول متفاوت است و تنها پارامتری که شاید در قیمت گذاری تمام  پایه ها به صورت مشترک حائز اهمیت است، تعداد پایه ایست که توسط مشتری سفارش داده می شود و جزئی یا کلی بودن سفارش را مشخص می کند.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پایه پرچم رومیزی آگاه شوید.

خرید پایه پرچم رومیزی

شما عزیزان به منظور خرید پایه پرچم رومیزی می توانید هم از طریق برقراری تماس تلفنی با کارشناسان و مشاورین سایت پرچم درفش و هم از طریق پیام رسان واتسپ اقدام به استعلام قیمت وخرید پایه پرچم رومیزی بنمائید.

کارشناسان مجرب این مجموعه با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در حوزه تولید پرچم ومیله پرچم می توانند مشاورین خوبی برای شما در طی روند ثبت سفارش باشند.

مشخصات پایه پرچم رومیزی
جنس پایه
فلزی و سنگی
انواع پایه
سنگی، استیل، استیل دو میله، خاتم، مدل ال (L)، مدل (T)
جنس میله
استیل
کاربرد
برپائی پرچم های رو میزی

محصولات مرتبط