پرچم ملل رومیزی

پرچم ملل رومیزی برای قرار گرفتن بر روی میز ادارات یا پیشخوان هتل ها در سه مدل تشریفاتی کوچک، مدل تی(T) و مدل ال (L) طراحی و تولید می شود.

این پرچم ها از جنس پارچه ساتن بوده و در ابعاد کوچک 20*30 سانتی متر برای تشریفاتی کوچک، سایز 8*28 سانتی متری برای مدل  T و سایز 14*28 برای مدل L، از طریق دستگاه های چاپ دیجیتال و سیلک تولید می شوند. دور پرچم ملل رو میزی یا به صورت دوخت دو سوزنه صنعتی دوخته می شود یا یا با استفاده از برش لیزری برش داده می شود.

این پرچم ها پایه های کوتاه میله ای که خود به یک سطح سنگین متصل هستند، وصل شده و بر روی میز قرار میگیرند. 

پرچم ملل رومیزی
پرچم ملل رومیزی

موارد کاربرد پرچم ملل رومیزی

از پرچم رومیزی ملل به عنوان یک المان تزئینی، بر روی میز های ادارات دولتی، بر روز میز های کنفرانس جلسات بین المللی، هتل های بزرگ بین المللی که پذیرای مسافرین و مراجعین از سایر کشور ها هستند استفاده می شود.  

قیمت پرچم ملل رومیزی

پرچم ملل رومیزی همانند سایر پرچم ها با توجه به متریال و پارامتر هایی که توسط مشتری در هنگام ثبت سفارش تعیین می شوند قیمت گذاری میشود. عواملی همچون: نوع  چاپ پرچم، نوع دوخت یا برش دور پرچم، جنس پایه پرچم، تعداد سفارش و… که هرکدام به نوبه خود تاثیر بسزایی در قیمت نهایی پرچم ها خواهد داشت.  

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم ملل رومیزی آگاه شوید.

خرید پرچم ملل رومیزی

مشتریان عزیزی که قصد خرید پرچم ملل رومیزی را دارند، می توانند هم از طریق تماس با کارشناسان سایت پرچم درفش و هم از طریق اپلیکیشن پیام رسان واتسپ اقدام به استعلام قیمت، ثبت و خرید پرچم ملل رومیزی بنمایند.

در تمامی مراحل ثبت سفارش و خرید پرچم ملل رومیزی مشاورین ما با تکیه به چندین دهه فعالیت در زمینه تولید پرچم در کنار شما عزیزان خواهند بود.  

مشخصات پرچم ملل رومیزی
پوشش پایه
گالوانیزه گرم یا رنگ صنعتی
جنس پرچم
پارچه ساتن، مخمل
ابعاد مدل تشریفاتی کوچک
20*30 سانتی متر
ابعاد مدل T
8*28 سانتی متر
ابعاد مدل L
14*28 سانتی متر
نوع دوخت دور پرچم
دوخت دو سوزنه صنعتی
نوع برش دور پرچم
برش لیزری
نوع چاپ
دیجیتالی / سیلکی

محصولات مرتبط