پرچم با آرم دهیاری

پرچم با آرم دهیاری

پرچم با آرم دهیاری از جنس ساتن تولید میشود که به صورت عمودی یا افقی قابل استفاده هستند و به میله پرچم یا چوب متصل میشوند. بیشترین سایز مورد استفاده سایز عمودی ۲×۱ ، ۳×۱ و ۴×۱ و سایز افقی ۱۲۰×۷۰ یا ۱۵۰×۹۰ است.
دهیاران عزیز علاوه بر آرم دهیاری میتوانید اسم دهیاری خود را نیز بر روی پرچم سفارش دهید پرچم با آرم دهیاری بیشتر در ورودی دهیاری ، کوچه و خیابان‌های روستا و جلوی ساختمان دهیاری و سایر اماکن دولتی و ورزشی استفاده میشود.

پرچم اهتزاز با آرم دهیاری
پرچم با آرم دهیاری

خرید پرچم با آرم دهیاری

پرچم با آرم دهیاری همانطور که در قسمت بالا گفته شد در پنج سایز مرسوم و متداول تولید میشود. همچنین شما میتوانید جهت سفارش پرچم با آرم دهیاری در سایز دلخواه با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

قیمت پرچم با آرم دهیاری

قیمت پرچم با آرم دهیاری متناسب با اندازه پرچم آنها میتواند تغییر کند. از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول میتوان به کیفیت چاپ ، جنس پارچه و تعداد سفارش اشاره داشت.
شرکت پرچم درفش با داشتن دستگاه های پیشرفته چاپ و تولید ، این اطمینان را به شما میدهد تا محصولی با کیفیت بالا و بهترین قیمت بازار را به شما عزیزان ارائه میدهد.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم با آرم دهیاری آگاه شوید.

مشخصات پرچم با آرم دهیاری
جنس
ساتن / فلامنت
ابعاد
طبق سفارش مشتری
نوع چاپ
دیجیتالی / اسیدی
نوع دوخت
دوخت صنعتی
کاربرد
تزئینات محیطی معابر و مجالس در روستا ها

محصولات مرتبط

نمونه کارهای انجام شده توسط پرچم درفش