پرچم تبلیغاتی دستی

پرچم تبلیغاتی دستی جزو پرچم های سایز کوچک به حساب آمده و برای حمل توسط اشخاص در کارناوال ها یا همایش های تبلیغاتی، طراحی و تولید می شوند، جنس پارچه ای که برای پرچم تبلیغاتی دستی استفاده می شود پارچه ساتن چینی می باشد، این محصول دارای ابعاد استاندارد 20*30 / 30*40 / 40*60 بوده و از طریق تکنولوژی چاپ دیجیتال و سیلک تولید می شود.
برای اتصال پرچم های دستی از چوب های باریک استوانه ای و یا از میله های پلاستیکی استفاده می شود که به عنوان دستگیره پرچم به حساب می آیند، معمولا تولید کننده ها برای شکیل تر شدن پرچم ها اقدام به برش لیزری دور پرچم و دور دوزی آنها می کنند.
پرچم تبلیغاتی دستی جزو انواع پر فروش و محبوب پرچم های تبلیغتی به شمار رفته و کاربرد بسیاری در صنعت تبلیغات محیطی دارد.

پرچم تبلیغاتی دستی

موارد کاربرد پرچم تبلیغاتی دستی

از پرچم تبلیغاتی دستی در کارناوال ها یا همایش هایی که برند های تجاری، ارگان های دولتی، تشکل های مذهبی برای تبلیغات برگذار می کنند استفاده می شود. این پرچم ها با توجه به طراحی ظاهری و سایز کوچک آنها مناسب برای حمل توسط افراد می باشد و در واقع به همین منظور نیز طراحی و تولید می شوند.

قیمت پرچم تبلیغاتی دستی

مانند تمام پرچم ها که فرآیند قیمت گذاری آنها با توجه به متریال ها و پارامتر های فنی محصول انجام می گیرد، قیمت پرچم تبلیغاتی دستی نیز با توجه به جنس پارچه، نوع چاپ، ابعاد پرچم، تیراژ سفارش و… تعیین می شود.
غالبا مجموعه های که نیاز به خرید پرچم تبلیغاتی دستی دارند، اقدام به سفارش عمده این محصول می کنند که باعث پایین آمدن قیمت خرید کل شده و مقرون به صرفه تر است.

شما میتوانید از ساعت 9 صبح الی 10 شب با کارشناسان شرکت پرچم درفش تماس حاصل نمایید و از نظر تخصصی هرگونه سوالی را مطرح نمایید. همچنین از قیمت به روز پرچم تبلیغاتی دستی آگاه شوید.

خرید پرچم تبلیغاتی دستی

شما عزیزان می توانید قبل از خرید محصول، به منظور انتخاب و سفارش طرح مناسب خود، با برقراری تماس و مشورت با کارشناسان مجرب گروه پرچم درفش که با توجه به سابقه چندین ساله در حوزه طراحی و تولید پرچم می توانند مشاورین خوبی برای شما باشند، اقدام کنید
مشتریان محترم به منظور استعلام قیمت و خرید پرچم تبلیغاتی دستی علاوه بر برقراری تماس تلفنی می توانند از طریق اپلیکیشن پیام رسان واتسپ نیز اقدام به ثبت سفارش خود بنمایند

مشخصات پرچم تبلیغاتی دستی
جنس
ساتن چینی
نوع چاپ
دیجیتال و سیلک
نوع اتصال
چوب پرچم
سایز پرچم
۳۰×۲۰ ، ۴۰×۳۰ ، ۶۰×۴۰ سانتی متر
نوع دوخت
برش لیزر یا دور دوخت

محصولات مرتبط